LEGRAND UPS Keor SP 800VA/480W FR+IEC, bílá/černá - Péče o děti, zábava, hry a hračky
LEGRAND UPS Keor SP 800VA/480W FR+IEC, bílá/černá
Značka: Legrand
Dostupnost: není skladem
Produktový kód: 310183
záložní zdroj (UPS) • záložní baterie 9 Ah • výkon 800 VA (činný výkon 480 W) • technologie Line interactive VI • výstupní napětí 230 V ± 10 % • 3barevná signalizace stavu UPS • interní AVR • USB port pro komunikaci s PC • zásuvky typu IEC • nabíjecí USB 1 A • rozměry 120 × 138 × 330 mm • hmotnost 5,5 kg •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Množství:
Dnes za speciální cenu a s dopravou zdarma
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Nenechte se zaskočit výpadkem energie se záložním zdrojem LEGRAND UPS Keor SP, který nabízí dostatek záložní energie pro pohánění vaší elektroniky, než se situace s výpadkem elektřiny vyřeší. UPS LEGRAND disponuje záložních baterií, která je schopna dodávat do připojených zařízení jmenovitý výkon až 800 VA a činný výkon až 480 W při standardním výstupním napětí 230 V. Záložní zdroj disponuje zásuvkami typu IEC. Součástí záložního zdroje je také nabíjecí USB s proudem 1 AUSB port pro komunikaci s PC a tlačítka pro ovládání. S rozměry 120 × 138 × 330 mm a hmotností 5,5 kg můžete zdroj umístit kamkoliv, aniž by vám zbytečně zabíral místo ve vaší pracovně nebo kanceláři.