Lanberg RSFE-16P-2C-150 - Počítače a Notebooky
Lanberg RSFE-16P-2C-150
Značka: Lanberg
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: RSFE-16P-2C-150
síťový přepínač Nespravované Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podpora napájení po Ethernetu (PoE) 1U Černá • Typ přepínače: Nespravované • Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45: Gigabit Ethernet (10/100/1000) • Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45: 18 • Tabulka MAC adres: 16000 pol. • Kapacita přepínání: 1 Gbit/s • Síťové standardy: IEEE 802.3af • IEEE 802.3at • IEEE 802.3i • IEEE 802.3u • IEEE 802.3x • Podpora napájení po Ethernetu (PoE) • Instalace do racku • Formát: 1U •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Množství:
Dnes za speciální cenu a s dopravou zdarma
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Počítačová síť
Technologie kabeláže Ethernetu - měď: 100BASE-TX
Automatické vyjednávání: Ano
Auto MDI/MDI-X: Ano
Síťové standardy: IEEE 802.3at
Příkon
Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí: 50 - 60 Hz
Vzhled
Instalace do racku: Ano
LED indikátory: Ano
Formát: 1U
Barva: Černá
Základní materiál: Kov
Hmotnost a rozměry
Šířka: 320 mm
Výška: 45 mm
Hloubka: 208 mm
Možnosti připojení
Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45: Fast Ethernet (10/100)
Počet kombo portů SFP: 2
Počet portů Power over Ethernet (PoE): 16
Počet portů Ethernetu (RJ-45): 16
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T): 5 - 55 °C
Funkce managementu
Typ přepínače: Nespravované
Přenos dat
Tabulka MAC adres: 16000 pol.
Kapacita přepínání: 7,2 Gbit/s
Power over Ethernet (PoE)
Počet portů Power over Ethernet plus (PoE+): 16
Výkon na port pro PoE (Power over Ethernet: 30 W
Celková zatížitelnost Power over Ethernet (PoE): 150 W