Cisco CBS220-16P-2G - Počítače a Notebooky
Cisco CBS220-16P-2G
Značka: Cisco
Dostupnost: skladem
Produktový kód: CBS220-16P-2G-EU-RF
Inteligentní přepínač se snadným použitím a zabezpečením • Pomáhá vytvářet robustní podnikovou síť • Podporuje kvalitu služeb (QoS) a sjednocenou komunikaci • Správa přes Cisco Business Dashboard • Vybrané bezpečnostní funkce: IEEE 802.1X • ACL • Broadcast/multicast/unknown unicast storm control a Bridge Protocol Data Unit (BPDU) guard • Prevence Denial-of-Service (DOS) útoků • Rozhraní: 16 x 10/100/1000 porty • 2 x SFP • 130W energetický rozpočet.
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
CBS220-16P-2G - Cisco Business 220 Ethernet Switch
PARAMETRY
Přepínací kapacita: 36 Gbps
Porty: 16x Gigabit ethernet RJ-45, 2x Gigabit ethernet SFP
Tabulka Mac adres: až 8 192 MAC adres
Seskupení portů: až 8 portů na skupinu
VLAN: podpora až 256 virtuálních lokálních sítí současně
Rámec Jumbo: až 9 216
PoE: Ano
Tlačítko: Reset
LED: System, Akce, Rychlost
Flash: 64 MB
CPU memory: 256 MB
Vyrovnávací paměť paketů: 4.1 Mb
Rozměry: 440 x 203 x 44 mm
Hmotnost: 3.03 kg
Napájení: interní 100-240 V, 50-60 Hz
Certifikace: UL, CSA, CE, FCC, C-tick
Operační teplota: 0 - 50°C
Skladovací teplota: -20°C až +70°C
Provozní vlhkost: 10% až 90%
Spotřeba energie: 110V=16,8W; 220V=18,6W