Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Gembird |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | MA-DA2-03 |
Držák/stojan na monitor • Připevnění: Svorka • Maximální nosnost: 20 kg • Minimální velikost obrazovky: 43,2 cm (17") • Maximální velikost obrazovky: 88,9 cm (35") • Kompatibilita montážního rozhraní (min): 75 x 75 mm • Kompatibilita montážního rozhraní (max): 100 x 100 mm • Úhel náklonu: -50 - 50° • Barva: Černá •
1 382 Kč
včetně DPH 21%O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Uchycení | |
|---|---|
| Maximální nosnost | 20 kg |
| Minimální velikost obrazovky | 43,2 cm (17") |
| Maximální velikost obrazovky | 88,9 cm (35") |
| Způsob uchycení | Stůl |
| Maximální zatížení (na monitor) | 10 kg |
| Připevnění | Svorka |
| Vhodné pro TV | |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min) | 75 x 75 mm |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max) | 100 x 100 mm |
| Počet podporovaných displejů | 2 |
| Prodlužovací rameno (max) | 7,2 cm |
| Ergonomie | |
| Úhel náklonu | -50 - 50° |
| Úhel rotace | 360° |
| Vzhled | |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Základní materiál | Hliník, Ocel |
| Orientace | Krajina / Portrét |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 440 mm |
| Hloubka balení | 140 mm |
| Výška balení | 225 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Obsah balení | |
| Montážní sada | |
| Návod na použití | |
| Udržitelnost | |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | |
| Další charakteristiky | |
| Certifikáty shody | RoHS |
| Technické detaily | |
| Maximální délka ramena | 58,7 cm |