ELECTROLUX EHF6240XXK - Příslušenství pro počítače a notebooky
ELECTROLUX EHF6240XXK
Značka: Electrolux
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 949492234
sklokeramická varná deska • šířka 57,6 cm • 4 varné zóny • připojení 220–240 V • s rámečkem • dotykové ovládání • dětský zámek, ukazatel zbytkového tepla • V × Š × H: 4 × 57,6 × 51,6 cm
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Kompaktní a přehledné ovládání pro více místa na vaření
Přímý přístup ke všem ovládacím prvkům – díky panelu na varné desce
Vždy přesně víte, která zóna je stále horká
Chraňte děti před náhodným spuštěním varné desky
Stíratelný povrch
Sklokeramický povrch této varné desky se čistí velmi snadno. Stačí jednoduše otřít a máte hotovo.
Nainstalujte si varnou desku, kamkoli chcete
Technické údaje
Vlastnosti
Instalace Samostatná varná deska
Instalace Vestavěný spotřebič
Typ výrobku elektrická varná deska
Designová řada Inspiration
Barva Černá
Materiál ovládacího panelu -
Typ rámečku Zkosený - 1 strana
Materiál rámečku Nerez
Barva ovladačů Neuvedena
Ovládání Elektronické|Sparrow
Bezpečnostní prvky Automatické vypnutí
Kontrolní funkce akustický signál|dětský zámek|indikátory zbytkového tepla
Levá přední zóna Hilight s rychlým zahříváním
Levá zadní zóna Hilight s rychlým zahříváním
Prostřední přední plotýnka -
Prostřední zadní plotýnka Není
Pravá přední zóna Hilight s rychlým zahříváním
Pravá zadní zóna Hilight s rychlým zahříváním
Levá přední zóna - ovládání dotykovým senzorem TOUCH-CONTROL
Levá zadní zóna - ovládání dotykovým senzorem TOUCH-CONTROL
Střední zóna vpředu - ovládání -
Střední zóna vzadu - ovládání -
Pravá přední zóna - ovládání dotykovým senzorem TOUCH-CONTROL
Pravá zadní zóna - ovládání dotykovým senzorem TOUCH-CONTROL
Indikátory zbytkového tepla 7 segmentů
Podpora hrnců a pánví Ne
Nezávislá deska s vlastním ovládáním
Typ rámečku: Zkosený - 1 strana, Nerez
Provedení: se zkosenou hranou
Ovládání: dotykové
Podsvícené ukazatele
Levá přední: Hilight s rychlým zahříváním, 2300W/210mm
Levá zadní: Hilight s rychlým zahříváním, 1200W/145mm
Pravá přední: Hilight s rychlým zahříváním, 1200W/145mm
Pravá zadní: Hilight s rychlým zahříváním, 1800W/180mm
Dětská pojistka
Zabezpečení desky: Automatické vypnutí
Zvukový signál
Indikátory zbytkového tepla: 7 segmentů segmentů
Jednoduchá instalace pomocí příchytek
Barva a provedení: Nerez
Energie
Levá přední zóna - výkon/průměr 2300W/210mm
Levá zadní zóna - výkon/průměr 1200W/145mm
Střední zóna vpředu - výkon/průměr 0W/0mm
Střední zóna vzadu - výkon/průměr 0W/0mm
Pravá přední zóna - výkon/průměr 1200W/145mm
Pravá zadní zóna - výkon/průměr 1800W/180mm