- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | DELL |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | 5590-2815 |
Stylový notebook s podsvícenou klávesnicí ; 15,6" IPS displej 1920 x 1080 (FullHD) ; 4jádrový procesor Intel Core i5-10210U
19 192 Kč
včetně DPH 21%672 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Notebook Dell Vostro 15 (5590) v šedé povrchové úpravě má stylový design s decentními liniemi. Přenosný počítač je vybaven 3-článkovou baterií, kterou díky funkci ExpressCharge nabijete z 0 % až na 80 % zhruba za hodinu. Nechybí propracovaný pant. Ten po otevření obrazovky v úhlu nad 135° mírně nadzvedne notebook a tím zlepší proudění vzduch a přispěje k většímu pohodlí při psaní. O zobrazení obsahu se postará 15,6-palcový displej s rozlišením 1920x1080 pixelů. Křišťálově čistý zvuk zajistí reproduktory a technologie Waves MaxxAudio Pro.
Technické parametry
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ produktu | Notebook |
| Barva | Černá, Šedá |
| Formát | Plastový obal |
| Tržní kategorie | Firemní |
| Obrazovka | |
| Úhlopříčka displeje | 39,6 cm (15.6") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Typ panelu | WVA |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Poměr stran | 16:9 |
| LED podsvícení | |
| Rozteč pixelů | 0,179 x 0,179 mm |
| Hustota pixelů | 142 ppi |
| Duální obrazovka | |
| Doba odezvy displeje | 35 ms |
| Maximální rychlost obnovy | 60 Hz |
| Procesor | |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Typ procesoru | 10. generace procesorů Intel® Core™ i5 |
| Model procesoru | i5-10210U |
| Takt procesoru | 1,6 GHz |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,2 GHz |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 6 MB |
| Thermal Design Power (TDP) | 15 W |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Frekvence paměti | 2666 MHz |
| Formát paměti | Na základní desce + SO-DIMM |
| Paměťové sloty | 1x SO-DIMM |
| Maximální vnitřní paměť | 24 GB |
| Úložná média | |
| Celková kapacita úložiště | 256 GB |
| Ukládací médium | SSD |
| Celková kapacita SSD | 256 GB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Kapacita disku SSD | 256 GB |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express |
| Formát SSD | M.2 |
| Typ optické jednotky | |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash),MicroSDHC,MicroSDXC |
| Grafika | |
| Integrovaný grafický adaptér | |
| Diskrétní grafický adaptér | |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel® UHD Graphics |
| Zvuk | |
| Zvukový čip | Realtek ALC3204 |
| Zvukový systém | MaxxAudio Pro |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Výrobce reproduktorů | Waves |
| Výkon reproduktoru | 2 W |
| Zabudovaný mikrofon | |
| Fotoaparát | |
| Přední kamera | |
| Rozlišení přední kamery | 0,92 MP |
| Rozlišení přední kamery | 1280 x 720 px |
| Formát signálu přední kamery | 720p |
| Typ HD přední kamery | HD |
| Rychlost záznamu videa | 30 fps |
| Počítačová síť | |
| Bluetooth | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Model řadiče WLAN | Intel Dual Band Wireless-AC 9462 |
| Typ antény | 1x1 |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | |
| Typ nabíjecího portu | Napájecí konektor |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | |
| USB Power Delivery | |
| USB PowerShare | |
| Počet portů USB PowerShare | 1 |
| Klávesnice | |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Numerické klávesy | |
| Podsvícení klávesnice | |
| Klávesy Windows | |
| Software | |
| Poskytovaný operační systém | Windows 10 Pro |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Jazyk operačního systému | Vícejazyčný |
| Software na vyzkoušení | McAfee, Microsoft Office |
| Baterie | |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Počet článků baterie | 3 |
| Kapacita baterie | 42 Wh |
| Napětí baterie | 11,4 V |
| Doba nabíjení baterie | 4 h |
| Hmotnost baterie | 200 g |
| Příkon | |
| Výkon adaptéru | 45 W |
| Vstupní frekvence adaptéru | 50 - 60 Hz |
| Vstupní napětí adaptéru | 100 - 240 V |
| Výstupní proud adaptéru | 2,31 A |
| Výstupní napětí adaptétu | 19.5 V |
| Bezpečnost | |
| Slot pro zámek | |
| Ochrana heslem | |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 35 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 65 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 0 - 95% |
| Provozní nadmořská výška | -15,2 - 3048 m |
| Neprovozní nadmořská výška | -15,2 - 10668 m |
| Náraz při provozu | 110 G |
| Mimoprovozní otřes | 160 G |
| Provozní vibrace | 0,66 G |
| Neprovozní vibrace | 1,3 G |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 1,82 kg |
| Šířka | 356,6 mm |
| Hloubka | 237,1 mm |
| Výška (čelní) | 1,72 cm |
| Výška (zadní) | 1,87 cm |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 494 mm |
| Hloubka balení | 76 mm |
| Výška balení | 320 mm |
| Hmotnost včetně balení | 2 kg |
| Obsah balení | |
| Návod na použití | |
| Obsahuje síťovou šňůru | |
| Další charakteristiky | |
| AC adaptér | |
| Maximální interní paměť (64 bitů) | 24 GB |