- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | DELL |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | MJRKM |
Kvalitní notebook v kompaktním provedení • pro firmy i domácnosti • 4jádrový procesor Intel Core i5-11320H (3.2GHz TB 4.5GHz HyperThreading) • 8GB RAM DDR4 • 13.3" Full HD displej (300nits 100% sRGB) • grafika Intel Iris Xe Graphics • disk 256GB SSD M.2 PCIe • bez mechaniky • Wi-Fi ax • Bluetooth 5.1 • HDMI • HD kamera • 3x USB (1x 3.0/3.1/3.2 Gen 1 a 2x Thunderbolt 4/Type-C) • čtečka otisků prstů • podsvícená klávesnice • operační systém Windows 11 Pro •
24 948 Kč
včetně DPH 21%873 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Vzhled | |
|---|---|
| Typ produktu | Notebook |
| Barva | Šedá |
| Formát | Plastový obal |
| Tržní kategorie | Firemní |
| Obrazovka | |
| Úhlopříčka displeje | 33,8 cm (13.3") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1200 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Typ HD rozlišení | Full HD+ |
| Typ panelu | WVA |
| LED podsvícení | |
| Nativní poměr stran | 16:10 |
| Antireflexní obrazovka | |
| Jas displeje | 300 cd/m² |
| Hustota pixelů | 170 ppi |
| Barevný prostor | sRGB |
| Barevný gamut | 100% |
| Maximální rychlost obnovy | 60 Hz |
| Kontrastní poměr (typický) | 600:1 |
| Procesor | |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i5 |
| Generace procesoru | 11. generace procesorů Intel® Core™ i5 |
| Model procesoru | i5-11320H |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,5 GHz |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 8 MB |
| Frekvence nastavitelného TDP-up | 3,2 GHz |
| Nastavitelný TDP-up | 35 W |
| Nastavitelný TDP-down | 28 W |
| Frekvence nastavitelného TDP-down | 2,5 GHz |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Typ vnitřní paměti | LPDDR4-SDRAM |
| Frekvence paměti | 4267 MHz |
| Formát paměti | Na základní desce |
| Maximální vnitřní paměť | 8 GB |
| Úložná média | |
| Celková kapacita úložiště | 256 GB |
| Ukládací médium | SSD |
| Celková kapacita SSD | 256 GB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Kapacita disku SSD | 256 GB |
| Rozhraní pro disky SSD | NVMe,PCI Express |
| Formát SSD | M.2 |
| Typ optické jednotky | |
| Grafika | |
| Integrovaný grafický adaptér | |
| Diskrétní grafický adaptér | |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel Iris Xe Graphics |
| Zvuk | |
| Zvukový čip | Realtek ALC3204 |
| Zvukový systém | MaxxAudio Pro |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Výrobce reproduktorů | Waves |
| Výkon reproduktoru | 2 W |
| Zabudovaný mikrofon | |
| Počet mikrofonů | 2 |
| Fotoaparát | |
| Přední kamera | |
| Rozlišení přední kamery | 0,92 MP |
| Rozlišení přední kamery | 1280 x 720 px |
| Typ HD přední kamery | HD |
| Rychlost záznamu videa | 30 fps |
| Počítačová síť | |
| Bluetooth | |
| Mobilní síťové připojení | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Typ antény | 2x2 |
| Model řadiče WLAN | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Verze Bluetooth | 5.1 |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 1 |
| Technologie Thunderbolt | |
| Počet portů USB4 Gen 3×2 | 2 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze HDMI | 1.4b |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | |
| Typ nabíjecího portu | USB typu C |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | |
| USB Power Delivery | |
| Klávesnice | |
| Polohovací zařízení | Touchpad |
| Jazyk klávesnice | Česky, Slovenský |
| Numerické klávesy | |
| Podsvícení klávesnice | |
| Software | |
| Poskytovaný operační systém | Windows 10 Pro |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Bezplatný upgrade systému Windows 11 | |
| Jazyk operačního systému | Vícejazyčný |
| Software na vyzkoušení | McAfee 30 days,Microsoft Office |
| Speciální funkce procesoru | |
| Technologie Intel® Trusted Execution | |
| Technologie Intel® VT-x s technologií Extended Page Tables (EPT) | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | |
| Technologie Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | |
| Nečinné stavy | |
| CPU konfigurace (max) | 1 |
| Virtualizační technologie Intel® VT-d | |
| Technologie Intel® Virtualization (VT-x) | |
| Baterie | |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Počet článků baterie | 4 |
| Doba nabíjení baterie | 4 h |
| Rychlé nabíjení | |
| Indikace nabíjení baterií | |
| Příkon | |
| Výkon adaptéru | 65 W |
| Vstupní frekvence adaptéru | 50 - 60 Hz |
| Vstupní napětí adaptéru | 100 - 240 V |
| Výstupní proud adaptéru | 1,7 A |
| Výstupní napětí adaptétu | 20 V |
| Bezpečnost | |
| Čtečka otisků prstů | |
| Ochrana heslem | |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 35 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 65 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 0 - 95% |
| Provozní nadmořská výška | -15,2 - 3048 m |
| Neprovozní nadmořská výška | -15,2 - 10668 m |
| Náraz při provozu | 110 G |
| Mimoprovozní otřes | 160 G |
| Provozní vibrace | 0,66 G |
| Neprovozní vibrace | 1,3 G |
| Osvědčení | |
| Certifikace WiFi | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 1,28 kg |
| Šířka | 296,8 mm |
| Hloubka | 210 mm |
| Výška (čelní) | 1,39 cm |
| Výška (zadní) | 1,59 cm |
| Obsah balení | |
| Dodávané kabely | AC |