ASUS ROG-THOR-1600T3-GAMING - Příslušenství pro počítače a notebooky
CASHBACK
Záruka 10 let
ASUS ROG-THOR-1600T3-GAMING
ASUS ROG-THOR-1600T3-GAMING
Značka: ASUS
Dostupnost: skladem
Záruka: 10 let
Produktový kód: 90YE00V1-B0NA00
ROG -THOR-1600T3-GAMING napájecí zdroj 1600 W 20+4 pin ATX ATX Šedá • Celkový příkon: 1600 W • Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V • Typ Power Factor Correction (PFC): Aktivní • Napájecí konektor základní desky: 20+4 pin ATX • Délka napájecího kabelu základní desky: 61 cm • Délka napájecího kabelu SATA: 120,400 mm • Účel: PC • Formát PSU: ATX • Certifikace 80PLUS: 80 PLUS Titanium • Barva: Šedá • Typ chlazení: Aktivní • Počet ventilátorů: 1 ventilátor/ventilátory • Dodávané kabely: Procesor • PCIe • Peripheral (Molex) • SATA •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Příkon
Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V
Typ Power Factor Correction (PFC): Aktivní
Prvky ochrany napájení: Přehřívání
Kombinovaný výkon (+5 V): 125 W
Kombinovaný výkon (+5 Vsb): 15 W
Kombinovaný výkon (+3,3 V): 125 W
Kombinovaný výkon (-12 V): 3,6 W
Maximální výstupní proud (-12 V): 0,3 A
Celkový příkon: 1600 W
Maximální výstupní proud (+12 V): 133,3 A
Maximální výstupní proud (+5 Vsb): 3 A
Maximální výstupní proud (+5 V): 25 A
Maximální výstupní proud (+3,3 V): 30 A
Kombinovaný výkon (+12 V): 1600 W
Vzhled
Barva: Šedá
Vestavěný displej: Ano
Osvětlení: Ano
Bezpečnostní spínač: Ano
Typ chlazení: Aktivní
Typ displeje: OLED
Počet ventilátorů: 1 ventilátor/ventilátory
Hmotnost a rozměry
Výška: 86 mm
Hloubka: 150 mm
Hmotnost: 2,8 kg
Šířka: 200 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení: 6,3 kg
Typ balení: Krabice
Šířka balení: 390 mm
Výška balení: 159 mm
Hloubka balení: 251 mm
Možnosti připojení
Délka napájecího kabelu pro CPU: 100 cm
Délka napájecího kabelu pro PCI Express: 75 cm
Počet napájecích konektorů SATA: 10
Délka napájecího kabelu SATA: 120
Periferní (Molex) napájecí konektory (4pin): 9
Délka periferního (Molex) kabelu: 150
Typ kabeláže: Plně modulární
Napájecí konektor základní desky: 20+4 pin ATX
Napájecí konektory PCI Express (6+2 piny): 4
CPU napájecí konektor (4+4pin): Ano