ASUS ROG-THOR-1200P3-GAMING - Příslušenství pro počítače a notebooky
CASHBACK
Záruka 10 let
ASUS ROG-THOR-1200P3-GAMING
ASUS ROG-THOR-1200P3-GAMING
Značka: ASUS
Dostupnost: skladem
Záruka: 10 let
Produktový kód: 90YE00V2-B0NA00
ROG -THOR-1200P3-GAMING napájecí zdroj 1200 W 20+4 pin ATX ATX Černá • Celkový příkon: 1200 W • Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V • Typ Power Factor Correction (PFC): Aktivní • Napájecí konektor základní desky: 20+4 pin ATX • Délka napájecího kabelu základní desky: 61 cm • Délka napájecího kabelu SATA: 400,120 mm • Účel: PC • Formát PSU: ATX • Certifikace 80PLUS: 80 PLUS Platinum • Barva: Černá • Typ chlazení: Aktivní • Počet ventilátorů: 1 ventilátor/ventilátory • Dodávané kabely: Procesor • PCIe • SATA • Peripheral (Molex) •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
ASUS ROG THOR 1200W3 GAMING
PFC Type:
Aktivní PFC
Výkon: 1200W
ATX Standard: ATX 3.1
Rozměry: 190 x 150 x 86 mm
Certifikace: 80Plus Platinum
Ochrana: OPP/OVP/UVP/SCP/OCP/OTP
AC Input range: 100-240Vac
Aura Sync: ARGB
0db technology: Podporována
Výstupní napětí DC: +3.3V +5V +12V -12V +5Vsb
Maximální zátěž: 30A 25A 100A 0.3A 3A
Kombinovaná zátěž: 125W 125W 1200W 3.6W 15W