| Produktový kód: | PG27QFT2A |
ASRock Phantom Gaming PG27QFT2A • Herní LED monitor s úhlopříčkou 27" a rozlišením 2560 × 1440 obrazových bodů nabízí kontrastní poměr 1000 : 1 • jas 400 cd/m 2 a dobu odezvy 1… •
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 68,6 cm (27") |
| Rozlišení displeje | 2560 x 1440 px |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Technologie displeje | LED |
| Dotyková obrazovka | |
| Typ HD rozlišení | Quad HD |
| Typ panelu | IPS |
| Jas obrazovky (typický) | 400 cd/m² |
| Odezva | 1 ms |
| Povrch displeje | Proti odleskům |
| Antireflexní obrazovka | |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Podporované grafické rozlišení | 2560 x 1440 |
| Barevné videorežimy | DCI-P3, sRGB |
| Zobrazovací formát | 1440p |
| Poměr stran | 16:9 |
| Kontrastní poměr (typický) | 1000:1 |
| Maximální rychlost obnovy | 180 Hz |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Počet barev displeje | 1,07 mld. barev |
| Rozteč pixelů | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Rozsah vodorovného snímání | 265 - 265 kHz |
| Rozsah svislého snímání | 48 - 180 Hz |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 59,7 cm |
| Viditelná velikost (svisle) | 33,6 cm |
| Horizontální digitální frekvence | 15 - 215 kHz |
| Vertikální digitální frekvence | 48 - 144 Hz |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 68,6 cm |
| Podpora HDR | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | DisplayHDR 400 |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB | 99% |
| Výkon | |
| AMD FreeSync | |
| Technologie redukce blikání obrazu | |
| Technologie redukce modrého světla | |
| Multimédia | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 2 W |
| Vzhled | |
| Tržní kategorie | Hraní |
| Barva | Černá |
| Barva nohou | Černá |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| HDMI | |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Výstup sluchátek | |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Ergonomie | |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Nastavení výšky | |
| Nastavení výšky | 10 cm |
| Výkyvný/otočný | |
| Rozsah otáčení | -20 - 20° |
| Nastavení sklonu | |
| Úhel náklonu | -5 - 20° |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | F |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | F |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 24 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 24 kWh |
| Maximální spotřeba energie | 55 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,3 W |
| Spotřeba energie (úsporně) | 0,5 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Vstupní proud | 1.5 A |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka (s podstavcem) | 614 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 258 mm |
| Výška (s podstavcem) | 542 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 7,7 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 614 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 72 mm |
| Výška (bez stojánku) | 366 mm |