ASRock PG27FF1A - Příslušenství pro počítače a notebooky
Záruka 3 roky
ASRock PG27FF1A
ASRock PG27FF1A
Značka: Asrock
Dostupnost: skladem
Záruka: 3 roky
Produktový kód: PG27FF1A
LED herní monitor 27” • 165Hz vysoká obnovovací frekvence • doba odezvy 1 ms (MPRT) • 94 % DCI-P3 / sRGB 123 % barevný prostor • široké pozorovací úhly 178 stupňů • technologie AMD FreeSync™ Premium • vestavěné reproduktory 2x2W • rozměry se stojanem: 612,42 x 434,83 ​​x 192,61 mm • hmotnost se stojanem: 4,48 kg
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Množství:
Dnes za speciální cenu a s dopravou zdarma
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
ASRock PG27FF1A - LED monitor 27"
  • Napájecí kabel
  • Kabel DisplayPort
  • Kabel HDMI
  • Rychlý průvodce
Obnovovací frekvence 165 Hz
Získejte výhodu nad ostatními! Jeden Display port 1.2 podporuje obnovovací frekvenci až 165 Hz. Pro sekundární displeje a kompatibilní konzole jsou k dispozici dva další porty HDMI 2.0. Navíc dva vestavěné reproduktory a jeden 3,5mm výstup pro sluchátka nabízejí hráčům lepší herní zážitek.