Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Adler |
| Dostupnost: | skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | AD 3173s |
Elektronická kuchyňská váha s maximální nosností 10 kg • Velmi užitečné při vážení těžkých produktů • Díky jedinečné šedé barvě vypadá váha krásně v každé kuchyni • Váha využívá kvalitní LED displej • Díky tomu je čtení vysoce kontrastní a extrémně jasné. •
388 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Model | Elektronická kuchyňská váha |
| Maximální nosnost | 10 kg |
| Přesnost vážení | 1 g |
| Barva | Šedá |
| Materiál povrchu | Sklo |
| Umístění přístroje | Vestavěné |
| Tvar | Obdélník |
| Funkce tara | |
| Indikátor přehřátí | |
| Protiskluzové nožky | |
| Automatické vypnutí | |
| Vysoká přesnost | |
| Bezpečnostní spínač | |
| Obrazovka | |
| Typ displeje | LED |
| Velikost displeje | 57 x 25 mm |
| LED podsvícení | |
| Baterie | |
|---|---|
| Typ baterie | AAA |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Počet baterií | 2 |
| Napětí baterie | 1,5 V |
| Indikace potřeby nabití | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 200 mm |
| Hloubka | 160 mm |
| Hmotnost | 380 g |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 170 mm |
| Hloubka balení | 30 mm |
| Výška balení | 220 mm |
| Hmotnost včetně balení | 630 g |