- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Acer |
| Dostupnost: | skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | UM.CB2EE.016 |
počítačový monitor • Úhlopříčka displeje: 86,4 cm (34") • Rozlišení displeje: 3440 x 1440 px • Typ HD rozlišení: UltraWide Quad HD • Technologie displeje: LCD • Odezva: 1 ms • Nativní poměr stran: 21:9 • Vodorovný pozorovací úhel: 178° • Svislý porozovací úhel: 178° • Vestavěné reproduktory • Podpora standardu VESA pro montáž • Nastavení výšky • Barva: Černá • Stříbrná •
9 342 Kč
včetně DPH 21%327 Kč
Spočítat měsíční splátku
O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Acer CB342CUsemiphuzx
• AMD FreeSync™
• VESA DisplayHDR™ 400
• 99% sRGB
• BlueLight Shield
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: LED
Úhlopříčka: 34" (86cm)
Rozlišení: UltraWide QHD (3440x1440)
Obnovovací frekvence: 75Hz
Poměr stran: 21:9
Jas: 400 nitů
Odezva: 1ms (VRB)
Pozorovací úhly (H/V): 178°/178°
Reproduktory: 2x 3W
Počet barev: 16,7 milionu
Konektory:
• 1x HDMI (2.0)
• 1x DP (1.2)
• 1x USB-C (65W)
• 1x RJ45
• 1x audio out
• 2x USB 3.0
• 1x USB-B (2up 2down)
• 1x napájecí konektor
Montáž na zeď: VESA 100x100
Naklápění monitoru:
• naklonění: ano (+35° ~ -5°)
• otočení: ano (+360° ~ -360°)
• pivot: ano
• nastavení výšky: ano
Barva: černá + stříbrná
Hmotnost: cca 6,8kg/9,2kg se stojanem
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 86,4 cm (34") |
| Rozlišení displeje | 3440 x 1440 px |
| Nativní poměr stran | 21:9 |
| Technologie displeje | LCD |
| Dotyková obrazovka | |
| Typ HD rozlišení | UltraWide Quad HD |
| Typ panelu | IPS |
| Typ podsvětlení | LED |
| Jas obrazovky (typický) | 400 cd/m² |
| Odezva | 1 ms |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Podporované grafické rozlišení | 3440 x 1440 |
| Kontrastní poměr (typický) | 1000:1 |
| Dynamický kontrast | 100000000:1 |
| Maximální rychlost obnovy | 75 Hz |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Počet barev displeje | 16,7 miliónů barev |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 86,4 cm |
| Hloubka barev | 8 bit |
| Standard barevného gamutu | sRGB |
| Barevný gamut | 99% |
| Výkon | |
| AMD FreeSync | |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync |
| Multimédia | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Vzhled | |
| Tržní kategorie | Domácí |
| Barva | Černá, Stříbrná |
| Možnosti připojení | |
| Počet USB downstream portů typu C | 1 |
| HDMI | |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Verze DisplayPortu | 1.2 |
| Výstup sluchátek | |
| Ergonomie | |
|---|---|
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Montovatelné na zeď | |
| Nastavení výšky | |
| Maximální nastavitelná výška | 15 cm |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | F |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 32 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 40 kWh |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,3 W |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 1326417 |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka (s podstavcem) | 817 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 269 mm |
| Výška (s podstavcem) | 597 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 9,2 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 817 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 58,6 mm |
| Výška (bez stojánku) | 367 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 6,8 kg |
| Další charakteristiky | |
| Efektivní zobrazovací plocha druhého displeje | 800 x 335 mm |