55" D-LED Philips 55BFL2214-UHD,IPS,350cd,TV,16/7 - Péče o děti, zábava, hry a hračky
CASHBACK
Záruka 3 roky
55
55" D-LED Philips 55BFL2214-UHD,IPS,350cd,TV,16/7
Značka: Philips
Dostupnost: skladem
Záruka: 3 roky
Produktový kód: 55BFL2214/12
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
•Vestavěná funkce Chromecast pro bezdrátové sdílení obsahu
•Detekce HDMI za chodu s funkcí automatického zapnutí/vypnutí
•Aktualizace systému Android poskytují nejnovější funkce
•Přístup do obchodu Google Play Store pro aplikace a média
•Integrace systému s certifikací Crestron Connected
•Plánovač pro přehrávání obsahu ve zvolených časech
•Provoz, sledování a údržba pomocí systému CMND & Control
•Instalujte a spravujte aplikace na dálku díky funkci AppControl
• 16/7
Typ obrazovky: 4K Ultra HD LED
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 55
Rozlišení: 3840 x 2160p
Obnovovací frekvence [Hz]: 60 Hz
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1200:1
Reproduktory: 20 (2x10) W
Vylepšení zvuku:
•DTS-HD
•Kompatibilní se systémem Dolby Atmos
•Dolby MS12D
•AC-4
•Studiový zvuk DTS
Konektory:
Bezdrátové připojení k síti LAN
•802.11 ac
•Wifi-Direct
Konektor z boku
•Slot Common Interface: CI+ 1.3.2
•USB1: USB 3.0
•Výstup pro sluchátka: Mini-jack
•HDMI1: HDMI 2.0 s HDCP 2.2
Konektory dole
•Externí napájení: 12 V, max. 1,5 A
•Ethernet (LAN): RJ-45
•Anténa: IEC-75
•Výstup externího reproduktoru: Mini-jack
•Externí ovládání: RJ-48
•USB2: USB 2.0
•HDMI2: HDMI 2.0 s HDCP 2.2
•HDMI3: HDMI 2.0 s HDCP 2.2
Formáty pro přehrávání videa:
•Formáty: H.264/MPEG4 AVC
•MPEG1
•MPEG2
•MPEG4
•WMV9/VC1
•HEVC
•Kontejnery: AVI, MKV
•VP9
Formáty pro přehrávání audia:
•MP3
•AAC
•WAV
•WMA (v2 až v9.2)
•WMA-PRO (v9 a v10)
Formáty pro přehrávání fotografií:
•JPG
•PNG
•BMP
•GIF
Tunery:
•DVB-T/T2/C
•HEVC UHD (až 2160p60)
•Analogový televizor: PAL
Napájení: 220–240 V stř.; 50–60 Hz
Spotřeba [W]: 75 W
Stand By režim [W]: < 0,3 W
Třída energetické náročnosti: F
Funkce úspory energie:
•Režim Eco
•Automatický vypínač
•Světelný senzor
Montáž na zeď: 100 x 200 mm
Orientace: Na šířku
Barva: Černá
Rozměry:
•Šířka přístroje: 1228 mm
•Výška přístroje: 712 mm