LG MT IPS LCD LED 29" 29U511A-B - IPS panel, 2560x1080, 100hz, HDMI, DP - Péče o děti, zábava, hry a hračky
LG MT IPS LCD LED 29" 29U511A-B - IPS panel, 2560x1080, 100hz, HDMI, DP
Značka: LG
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 29U511A-B.AEU
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
29" 21:9 WFHD (2560x1080) IPS displej
Více prostoru, více možností
Detailní kontrast
IPS™ displej
IPS™ displej LG zaručuje vynikající barevnou přesnost a široké pozorovací úhly.
HDR 10
HDR 10 (vysoký dynamický rozsah) podporuje specifické úrovně barev a jasu.
sRGB 99 % (typ.)
Díky pokrytí 99 % spektra sRGB je monitor ideálním řešením pro přesné zobrazení barev.
Režim čtečky
Upravuje teplotu barev a jas, aby pomohl snižovat únavu očí při dlouhodobém čtení dokumentů.
Flicker Safe
Úspora místa díky elegantnímu designu
Rychlé přepínání
Jasný obraz s 1ms MBR
Specifikace
Info
Product nameUltraWide
YearY25
Display
Size [Inch]29
Size [cm]73cm
Resolution2560 x 1080
Panel TypeIPS
Aspect Ratio21:9
Pixel Pitch [mm]0.2626 x 0.2628 mm
Brightness (Min.) [cd/m2]200 cd/m2
Brightness (Typ.) [cd/m2]250 cd/m2
Color Gamut (Min.)sRGB 90% (CIE1931)
Color Gamut (Typ.)sRGB 99% (CIE1931)
Color Depth (Number of Colors)16.7M
Contrast Ratio (Min.)700:1
Contrast Ratio (Typ.)1000:1
Response Time5ms (GtG at Faster)
Refresh Rate (Max.) [Hz]100
Viewing Angle (CR?10)178o(R/L), 178o(U/D)
Features
HDR 10YES
HDR EffectYES
Flicker SafeYES
Reader ModeYES
Color WeaknessYES
Super Resolution+YES
Motion Blur Reduction Tech.YES
Black StabilizerYES
Dynamic Action SyncYES
CrosshairYES
Auto Input SwitchYES
Smart Energy SavingYES
SW Application
LG SwitchYES
Dual ControllerYES
Connectivity
HDMIYES(1ea)
HDMI VersionSupports TMDS 3G as compliant with HDMI 1.4
HDMI (HDCP Version)2.2
DisplayPortYES(1ea)
DP Version1.4
DP (HDCP Version)2.2
Headphone out3-pole (Sound Only)
Power
TypeExternal Power(Adapter)
AC Input100~240V (50/60Hz)
Power Consumption (On-Mode)22W (Typ.)
Power Consumption (On-Mode) (ErP)25W
Power Consumption (Sleep Mode)Less than 0.5W
Power Consumption (DC Off)Less than 0.3W
Mechanical
Display Position AdjustmentsTilt
Wall Mountable [mm]100 x 100 mm
Dimensions/Weights
Dimension with Stand (W x H x D) [mm]688.5 x 408.7 x 220 mm
Dimension without Stand (W x H x D) [mm]688.5 x 313.4 x 76.9 mm