| Produktový kód: | ZM650-GVII |
Kvalitní napájecí zdroj s maximálním výkonem 650 W • aktivní PFC • tichý 120 mm ventilátor • ochrana proti přepětí • podpětí • zkratu a přehřátí • konektory: 1x 20+4-pin • 1x 4+4-pin • 2x 6+2-pin • 5x SATA • 3x molex • 1x FDD. •
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Příkon | |
|---|---|
| Celkový příkon | 650 W |
| Vstupní střídavé napětí | 200 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Vstupní proud | 6 A |
| Faktor síly | 99 |
| Typ Power Factor Correction (PFC) | Aktivní |
| Kombinovaný výkon (+3,3 V) | 110 W |
| Kombinovaný výkon (+12 V) | 648 W |
| Kombinovaný výkon (+5 V) | 110 W |
| Kombinovaný výkon (-12 V) | 3,6 W |
| Kombinovaný výkon (+5 Vsb) | 12,5 W |
| Maximální výstupní proud (+3,3 V) | 20 A |
| Maximální výstupní proud (+12 V) | 54 A |
| Maximální výstupní proud (+5 V) | 18 A |
| Maximální výstupní proud (-12 V) | 0,3 A |
| Maximální výstupní proud (+5 Vsb) | 2,5 A |
| Efektivita | 88% |
| Prvky ochrany napájení | Nadproud, Nadměrná zátěž, Přepětí, Zkrat, Podpětí |
| Možnosti připojení | |
| Napájecí konektor základní desky | 20+4 pin ATX |
| Délka napájecího kabelu základní desky | 55 cm |
| Počet napájecích konektorů SATA | 2 |
| Délka napájecího kabelu SATA | 400 mm |
| Periferní (Molex) napájecí konektory (4pin) | 1 |
| Délka periferního (Molex) kabelu | 400 mm |
| Napájecí konektory PCI Express (6+2 piny) | 2 |
| Délka napájecího kabelu pro PCI Express | 50 cm |
| CPU napájecí konektor (4+4pin) | |
| Délka napájecího kabelu pro CPU | 65 cm |
| ATX napájecí konektor (20+4pin) | |
| PCI Express konektor | |
| Typ kabeláže | Nemodulární |
| Výkon | |
|---|---|
| Účel | PC |
| Formát PSU | ATX |
| Certifikace 80PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Podporované formáty základní desky | ATX, Micro ATX, Mini-ATX |
| Hlučnost | 36,3 dB |
| Typ ložiska | FDB |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 100000 h |
| Bezpečnost | CB, CE, KC, EAC, RoHS |
| Certifikace | 80 Plus, CB, CE, KC, EAC, RoHS |
| Země původu | Čína |
| Vzhled | |
| Barva | Černá |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Průměr větráku | 12 cm |
| Počet ventilátorů | 1 ventilátor/ventilátory |
| Umístění větráku | Vršek |
| Bezpečnostní spínač | |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 5 - 85% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 95% |
| Obsah balení | |
| Dodávané kabely | AC, Procesor, PCIe, Peripheral (Molex), SATA |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 140 mm |
| Hloubka | 150 mm |
| Výška | 86 mm |
| Hmotnost | 2,01 kg |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 180 mm |
| Hloubka balení | 280 mm |
| Výška balení | 100 mm |