| Produktový kód: | VG2408A-MHD |
ViewSonic VG2408A-MHD • LED monitor s úhlopříčkou 23,8" nabízí rozlišení 1920 × 1080 obrazových bodů. •
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 61 cm (24") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Technologie displeje | LED |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Typ panelu | IPS |
| Jas obrazovky (typický) | 250 cd/m² |
| Odezva | 5 ms |
| Antireflexní obrazovka | |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Kontrastní poměr (typický) | 1300:1 |
| Dynamický kontrast | 50000000:1 |
| Maximální rychlost obnovy | 100 Hz |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Počet barev displeje | 16,7 miliónů barev |
| Rozteč pixelů | 0,275 x 0,275 mm |
| Tvrdost povrchu | 3H |
| Hloubka barev | 8 bit |
| sRGB | |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB | 99% |
| Pokrytí barevného prostoru NTSC (typické) | 77% |
| Výkon | |
| Technologie redukce blikání obrazu | |
| Technologie redukce modrého světla | |
| Multimédia | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 2 W |
| Vzhled | |
| Tržní kategorie | Hraní |
| Barva | Černá |
| Možnosti připojení | |
| Počet VGA portů | 1 |
| HDMI | |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze HDMI | 1.4 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Verze DisplayPortu | 1.2 |
| Ergonomie | |
|---|---|
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Vylepšená správa kabelů | |
| Slot pro zámek | |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Nastavení výšky | |
| Nastavení výšky | 13 cm |
| Středový čep | |
| Otočný úhel | 90 - 90° |
| Výkyvný/otočný | |
| Rozsah otáčení | 0 - 360° |
| Úhel náklonu | -4 - 28° |
| Nastavení sklonu | |
| Příkon | |
| Spotřeba elektrické energie | 16 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,3 W |
| Maximální spotřeba energie | 18 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Typ napájení | Vnitřní |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 20 - 90% |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka (s podstavcem) | 542 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 223 mm |
| Výška (s podstavcem) | 516,2 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 5,2 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 542 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 44 mm |
| Výška (bez stojánku) | 323 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 3,2 kg |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 609 mm |
| Hloubka balení | 172 mm |
| Výška balení | 398 mm |