Uniview IPC9312LFW-AF28-2X4, 2,8- 2mm - Mobilní telefony a tablety
TOP
NABíDKA
Záruka 3 roky
Uniview IPC9312LFW-AF28-2X4, 2,8- 2mm
Značka: Uniview
Dostupnost: skladem
Záruka: 3 roky
Produktový kód: IPC9312LFW-AF28-2X4
IP kamera venkovní • skládá se ze dvou kamer - fixní panoramatická s 2 Mpix rozlišením a 2Mpix otočná s varifokálním motorizovaným objektivem (1920 x 1080 • 25 fps) s ohniskovou vzdáleností 2.8 - 12mm • Nabízí IR přísvit na vzdálenost až 50 m / bílé světlo až 10 m • krytí ve standardu IP66 • Rozhraní: 1 x  10/100 Mbps LAN s podporou PoE • mikrofon • reproduktor • slot pro microSD kartu (až 256 GB) • napájení možné i přes DC vstup. •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Výkonná sestava dvou kamer, z nichž jedna je fixní s 2Mpix rozlišením, 2.8mm objektivem a druhá rovněž s 2Mpix rozlišením ale už s pokročilým varifokálním motorizovaným objektivem (1920 x 1080, 25 fps) s ohniskovou vzdáleností 2.8 - 12mm a 1/2.8" snímačem.
K dispozici je dále IR přísvit na vzdálenost až 50 metrů / bílé světlo do vzdálenosti až 10 metrů.
  • S vysokým rozlišením
  • S LED / IR přísvitem
  • Vhodné do venkovního prostředí
  • Umístění na zeď / stěnu
S PoE napájením
Kamera podporuje napájení prostřednictvím 12V DC adaptéru, k dispozici je také PoE 802.3at technologie. Právě díky tomu je implementace kamery do vašeho dohledového systému velmi snadná. Není k ní totiž nutné vést separátní napájecí kabel, což snižuje náklady a zkracuje čas na její instalaci.
Komprese Ultra 265 přináší zákazníkům velké výhody
Přední výrobce kamer
Klíčové vlastnosti
  • Sestava dvou kamer - fixní panoramatická s 2 Mpix rozlišením a 2Mpix otočná s varifokálním motorizovaným objektivem (1920 x 1080, 25 fps; s ohniskovou vzdáleností 2.8 - 12mm)