Uniview IPC2122LB-AF28WK-G, 2,8mm - Příslušenství pro počítače a notebooky
TOP
NABíDKA
Záruka 3 roky
Uniview IPC2122LB-AF28WK-G, 2,8mm
Značka: Uniview
Dostupnost: není skladem
Záruka: 3 roky
Produktový kód: IPC2122LB-AF28WK-G
IP kamera venkovní a vnitřní • Full HD rozlišení (1920 x 1080 při 25/30 fps) • 2Mpix snímač • fixní objektiv • ohnisková vzdálenost 2.8 mm • IR přísvit až 30 m • krytí ve standardu IP67 • Rozhraní: LAN • slot pro paměťové karty • WiFi IEEE 802.1b/g/n • vestavěný mikrofon.
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Množství:
Dnes za speciální cenu a s dopravou zdarma
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Klíčové vlastnosti
• Rozlišení 1920x1080 (FullHD)
• Až 30 snímků za sekundu
• Kompresní formát H.265
• Objektiv 2,8 mm (101,1°)
• Napájení DC12V
• Vestavěný mikrofon
• IR přísvit do 30m
• Digitální dWDR
• WiFi připojení
• ROI (Region of Interest)
• 3DNR (3D digitální redukce šumu)
• Human Body Detection I (detekce lidského těla)
• Slot pro MicroSDXC kartu (max 128 GB)
• Venkovní krytí IP67
• Přepěťová ochrana 4kV