UBNT EdgeSwitch ES-48-500W konfigurovatelný switch 48 portů, PoE - Elektro a domácnost
UBNT EdgeSwitch ES-48-500W konfigurovatelný switch 48 portů, PoE
Značka: Ubiquiti
Dostupnost: není skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: ES-48-500W
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
• 48 PoE port switch pro malé a střední firmy
• 2x SFP+ a 2x SFP slot
• K dispozici command-line-interface
• Vhodný pro umístění do racku
EdgeSwitch ES-48-500W
Velkým benefitem tohoto switche je podpora PoE+ a pasivního PoE na každém portu. Ve výchozím nastavení EdgeSwitch automaticky detekuje 802.3af/at na připojeném zařízení, tak aby mohlo zařízení automaticky přijímat PoE. Pasivní PoE 24V je nutné ručně povolit. Co se týče maximálního výkonu, činí na jeden port 34,2 W pro PoE+, 17 W pro PoE 24 V a 500 W je pak výkon celého výkonu.
Maximální výkon PoE+ je 34,2W/port, v případě pasivního PoE je to 17W.
Technické specifikace:
Dimensions 485.04 x 44.45 x 347.6 mm (19.1 x 1.75 x 13.69")
Weight 5.3 kg (11.68 lb)
Total Non-Blocking Throughput 70 Gbps
Max. Power Consumption 500W
Power Method 100-240VAC/50-60 Hz, Universal Input
Power Supply AC/DC, Internal, 500W DC
LEDs Per Port
RJ45 Data Ports
SFP+/SFP Data Ports
PoE, Speed/Link/Activity
Speed/Link/Activity
Networking Interfaces (48) 10/100/1000 Mbps RJ45 Ethernet Ports
(2) 1/10 Gbps SFP+ Ethernet Ports
(2) 1 Gbps SFP Ethernet Ports
Management Interface Ethernet In/Out Band
Certifications CE, FCC, IC
Rackmount Yes, 1U High
ESD/EMP Protection Air: ±24 kV, Contact: ±24 kV
Operating Temperature -5 to 40° C (23 to 104° F)
Operating Humidity 5 to 95% Noncondensing
Shock and Vibration ETSI300-019-1.4 Standard
PoE Per Port
PoE Interfaces POE+ IEEE 802.3af/at (Pins 1, 2+; 3, 6-)
24VDC Passive PoE (Pins 4, 5+; 7, 8-)
Max. PoE+ Wattage per Port by PSE 34.2W
Voltage Range 802.3at Mode 50–57V
Max. Passive PoE Wattage per Port 17W
24V Passive PoE Voltage Range 20-27V