UBNT EdgeSwitch ES-24-250W konfigurovatelný switch 24 portů, PoE - Dílna a Hobby
UBNT EdgeSwitch ES-24-250W konfigurovatelný switch 24 portů, PoE
Značka: Ubiquiti
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: ES-24-250W
24x POE port switch ; Podpora CLI (command-line-interface) ; Maximální spotřeba energie 250 W
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
• 24x POE port switch
• Podpora CLI (command-line-interface)
• Maximální spotřeba energie 250 W
• Celková propustnost 26 Gbps
• Podpora virtuálních sítí VLAN
• Výkonné přepíání i pro náročné aplikace
EdgeSwitch ES-24-250W
Novou řadu produktů EdgeMAX tvoří gigabitové management PoE+ switche. Vyznačují se vysokým výkonen (26/70Gbps non-blocking throughput) spolu s pokročilými L2/L3 funkcemi. K dispozici je inteligentní PoE. Ve výchozím stavu je aktivní PoE dle 802.3af/at, v případně nutnosti pasivního PoE (24V) lze manuálně nakonfigurovat (ON/OFF 24V na každý port). K dispozici jsou taktéž SFP sloty pro připojení k páteřní síti. 24 portová verze nabízí dva porty 1Gbps SFP a 48portová verze k tomu přidává navíc dva SFP+ sloty (10Gbps). Konfiguraci lze provádět standartně přes webový prohlížeč, prostředí je velmi uživatesky přívětivé a intuitivní. Pro pokročilé uživatele je taktéž k dispozici CLI (command-line-interface) skrz telnet či zabezpečené SSH.
Maximální výkon PoE+ je 34,2W/port, v případě pasivního PoE je to 17W.
Technické specifikace:
Dimensions 485.04 x 44.45 x 285.6 mm (19.1 x 1.75 x 11.24")
Weight 3.7 kg (8.16 lb)
Total Non-Blocking Throughput 26 Gbps
Max. Power Consumption ES-24-250W : 250W
Power Method 100-240VAC/50-60 Hz, Universal Input
Power Supply ES-24-250W - AC/DC, Internal, 250W DC
LEDs Per Port
RJ45 Data Ports
SFP Data Ports
PoE, Speed/Link/Activity
Speed/Link/Activity
Networking Interfaces (24) 10/100/1000 Mbps RJ45 Ethernet Ports
(2) 1 Gbps SFP Ethernet Ports
Management Interface Ethernet In/Out Band
Certifications CE, FCC, IC
Rackmount Yes, 1U High
ESD/EMP Protection Air: ±24 kV, Contact: ±24 kV
Operating Temperature -5 to 40° C (23 to 104° F)
Operating Humidity 5 to 95% Noncondensing
Shock and Vibration ETSI300-019-1.4 Standard
PoE Per Port
PoE Interfaces POE+ IEEE 802.3af/at (Pins 1, 2+; 3, 6-)
24VDC Passive PoE (Pins 4, 5+; 7, 8-)
Max. PoE+ Wattage per Port by PSE 34.2W
Voltage Range 802.3at Mode 50–57V
Max. Passive PoE Wattage per Port 17W
24V Passive PoE Voltage Range 20-27V