Ubiquiti POE-54V-80W-G-WH-BULK, bílá - Příslušenství pro počítače a notebooky
Ubiquiti POE-54V-80W-G-WH-BULK, bílá
Značka: Ubiquiti
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: POE-54V-80W
PoE injektor • Indikační LED • Parametry: výstupní napětí 54 V • Oroud o velikosti 1.5 A • 1 x gigabitový LAN konektor •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Množství:
Dnes za speciální cenu a s dopravou zdarma
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Velmi kvalitní stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 54V a max.proudem 1,5A. Maximální výstupní výkon je 80W. Jedná se o Gigabitovou verzi s napájením po všech 4 párech. Není zpětně kompatibilní se 100Mbps zařízeními, kvůli napájení, které je vedeno po všech 8 pinech.Obsah balení
PoE napájecí adaptér
Napájecí kabel
Technické parametry
Typ produktu: PoE injektor
Fyzické charakteristiky
Stínění: Ano
Provozní teplota [°C]: 0 až 40
Konektory a rozhraní
Rychlost ethernetu [Mbps]: 10/100/1000
Gigabit LAN: Ano
Napájení
LED indikace: Ano
Napájení na pinech: 1,2,4,5 (+), 3,6,7,8 (-)
Vstupní napětí [V]: 230V AC