Ubiquiti Networks PBE-M5-400 (5ks) - Elektro a domácnost
Ubiquiti Networks PBE-M5-400 (5ks)
Značka: Ubiquiti
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: PBE-M5-400-EU
Most/opakovač 1000 Mbit/s Bílá • Úroveň zisku antény (max): 25 dBi • Frekvenční pásmo: 5 GHz • Barva: Bílá • LED indikátory: LAN • WLAN • Vnitřní paměť: 64 MB • Spotřeba elektrické energie: 8 W •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Množství:
Dnes za speciální cenu a s dopravou zdarma
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
UBNT PowerBeam M5, anténa 400mm 5pck
PŘEHLED
PowerBeam vychází z dřívější velmi úspěšné řady produktů NanoBridge. Nově obsahuje výkonější hardware a chytřejší konstrukci. Konstrukce byla maximálně zjednodušena, instalace v terénu je nyní rychlejší a pohodlnější, pro zajímavost bych zmínil tlačítko pro uvolnění hlavní jednotky (zářiče) což byl problém u starší generace. Uvnitř PowerBeamu se nachází výkonný MIPS procesor Atheros 74KC s frekvencí 560MHz, kterému sekunduje 64MB operační paměti typu DDR2 a 8MB Flash paměť. Síťový port podporuje 10/100/1000 Ethernet a lze jej napájet přes pasivní 24V/0,5A Gigabit PoE, které je součástí balení. Aktivní PoE dle standardu 802.3af není podporováno! Teoretická maximální propustnost jednotky je 300Mbit (MCS15, 802.11n, 2x2MIMO, při šířce kanálu 40MHz).
SPECIFIKACE
Frekvence (MHz)
Normy
• 802.11a/n
Maximální přenosová rychlost
• 300 Mbps
LAN port
• 1x RJ45 10/100/1000 Mbps
Napájení
• 12 - 24V (pouze PoE)
Bezdrátové operační módy
• AP, Client, WDS
Operační módy
• Bridge, NAT
DHCP server / client
• Ano / Ano
Výstup na externí anténu
• Ne
Ostatní výstupy
Šifrování
• pouze WPA2
Minimální citlivost
• -97
Provozní teplota
• -40 až 70 °C
Regulace výkonu
• Ano
Max. výstupní výkon
• 23dBm
Počet antén
• 1(duální)
Vyzařovací úhel H / V
• 8° / 8°
Zisk antény
• 25dBi
AirMAX
• Ano
Chipset
• Atheros
Procesor
• MIPS 74KC, 550 MHz