TUSON Svářecí invertor 160, MMA WIM160D1 - Elektro a domácnost
TUSON Svářecí invertor 160, MMA WIM160D1
Značka:
Dostupnost: není skladem
Produktový kód: 8591715466509
Invertorová svářečka - MMA 160 A, napětí 230 V, frekvence 50 Hz, výkon 5 kVA, napětí naprázdno 60 V, pracovní cyklus 20–100 %, funkce Hot Start, Arc Force a Antisticking, tepelná ochrana proti přetížení, průměr elektrody 1,6–4 mm, třída izolace H, ochrana
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Množství:
Dnes za speciální cenu a s dopravou zdarma
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.