Triton RAB-UP-450-H4, 19", 1U/450mm - Příslušenství pro počítače a notebooky
Triton RAB-UP-450-H4, 19", 1U/450mm
Značka: Triton
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: RAB-UP-450-H4
19" police perforovaná 1U/450mm • Maximální nosnost 150kg • Hloubka police 450 mm • Integrované podpěry • Barva černá. •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Množství:
Dnes za speciální cenu a s dopravou zdarma
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Jedná se o 19" (standardizovaná šířka 482.6mm) perforovanou 1U polici s maximální nosností 150 kg. Hloubka police činí 450 mm.