Thermaltake SFX-850AH8FKG - Péče o děti, zábava, hry a hračky
Záruka 7 let
Thermaltake SFX-850AH8FKG
Thermaltake SFX-850AH8FKG
Značka: Thermaltake
Dostupnost: skladem
Záruka: 7 let
Produktový kód: PS-STP-0850FNFAGE-1
napájecí zdroj 850 W 24-pin ATX Černá • Celkový příkon: 850 W • Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V • Frekvence vstupního střídavého napětí: 50 - 60 Hz • Napájecí konektor základní desky: 24-pin ATX • Délka napájecího kabelu základní desky: 30 cm • Délka napájecího kabelu SATA: 150,300 mm • Účel: PC/server • Formát PSU: SFX • Certifikace 80PLUS: 80 PLUS Gold • Barva: Černá • Typ chlazení: Aktivní • Průměr větráku: 9,2 cm • Dodávané kabely: AC • Procesor • PCIe • Peripheral (Molex) • SATA •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
napájecí zdroj 850 W 24-pin ATX Černá
• Celkový příkon: 850 W
• Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V
• Frekvence vstupního střídavého napětí: 50 - 60 Hz
• Napájecí konektor základní desky: 24-pin ATX
• Délka napájecího kabelu základní desky: 30 cm
• Délka napájecího kabelu SATA: 150,300 mm