Tenda TEG1105P-4-63W -
Tenda TEG1105P-4-63W
Značka: Tenda
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: TEG1105P-4-63W
Přepínač Tenda TEG1105P-4-63W • rozhraní: 4 x RJ45 PoE (802.3af/at) 100/1000Mbps (budget 63W) • 1 x RJ45 uplink • kovové šasi •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Množství:
Dnes za speciální cenu a s dopravou zdarma
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Tenda TEG1105P-4-63W je 5ti portový Gigabitový Ethernet PoE switch s napájením PoE af/at. 4 porty 10/100/1000 Mb/s jsou napájeny pomocí PoE 802.3af/PoE 802.3at (celkem 4 porty 63 W) a pátý port Uplink. Kovový obal.
Součástí balení je český, slovenský a polský manuál.
Technické parametry
Standarty&protokoly: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at
Porty: 5x 10/100/1000 Mbps RJ45 auto-negace, Port1 až Port4 podporuje IEEE802.3 at/af PoE standart
Celková propustnost: 10 Gbps
Velikost tabulky MAC adresace: 2K
Mód přepínání: Store-And-Forward
LED Indikace: 5x Linka/Aktivita, 4x Status PoE, 1x Napájení, 1x PoE Max.
Napájecí adaptér: DC 51V/1.25A
Spotřeba: 3 W (bez PoE napájení), 63 W (s připojenými PoE zařízeními max. 58W)
Rozměry: 100mm x 100mm x 26mm(L
•W
•H)
Hmotnost: 2kg
Celkem max. napájení PoE: 58W
Pracovní teplota: -10oC ~ 45oC
Vlhkost: 10%-90%RH (nekondenzující)
Certifikace: FCC/CE/RoHS
Popis produktu
Tenda TEG1005P-4-63W přepíná data pomocí 5ti portů RJ45 s přenosovou rychlostí 10/100/1000 Mb/s s automatickou detekcí rychlosti. Jeden port slouží pro Uplink a 4 PoE porty podporují PoE 802.3af a 802.3at. Switch podporuje stabilní 8 jádrové PoE napájení, ochrana proti přepětí 6kV. Podpora přepojování uzlů v módu Store-and-Forward. Full-duplex kontrola toku 802.3x, half-duplex kontrola toku v režimu Back-Pressure.
TEG1105P-4-63W je vhodná jak do menších a středních firem, tak i do domácností.
Přepínač Standart/VLAN mode
Tenda TEG1105P-4-63W obsahuje přepínač pro výběr dvou režimů: Standart mode / VLAN mode.
Možnosti napájení PoE - Power over Ethernet
Napájení portů pomocí PoE 802.3af (15,4W) a 802.3at (30W). Max. celkem 63 Wattů na 4 PoE porty, příklad využití:
- 4 porty, každý 15,4 W(PoE 802.3af)
- 2 porty, každý 30 W(PoE 802.3at)
1port 30W Venkovní IP kamera + 1 port 20W Access Point + 1 port 10W vnitřní IP kamera + 1 port 5W IP telefon
Vždy celkem max. 63 W
Obsah balení
1x Tenda TEG1105P-4-63W
1x Stručná instalační příručka (CZ, SK, PL, EN)
1x Napájecí adaptér (51V DC, 1250 mA)