Tenda TEF1110P-8-63W - Počítače a Notebooky
Tenda TEF1110P-8-63W
Značka: Tenda
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: TEF1110P-8-63W
síťový přepínač Nespravované Fast Ethernet (10/100) Černá Podpora napájení po Ethernetu (PoE) • Typ přepínače: Nespravované • Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45: Fast Ethernet (10/100) • Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45: 8 • Plně duplexní režim • Tabulka MAC adres: 1000 pol. • Kapacita přepínání: 1,6 Gbit/s • Síťové standardy: IEEE 802.3,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x • Stejnosměrné vstupní napětí: 51 V • Podpora napájení po Ethernetu (PoE) •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Množství:
Dnes za speciální cenu a s dopravou zdarma
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Tenda TEF1110P-8-63W je 10ti portový PoE switch s napájením PoE af/at. 8 portů 10/100 Mb/s je napájeno pomocí PoE 802.3af/PoE 802.3at (celkem 63 W) + 2 porty pro Uplink. Ochrana proti přepětí 6 kV. QoS, VLAN a Extend mode až na 250m. Kovový obal.
Součástí balení je český, slovenský a polský manuál.
Technické parametry
Standarty&protokoly: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at
Celková propustnost: 1,6Gbps
Velikost tabulky MAC adresace: 1K
Mód přepínání: Store-And-Forward
LED Indikace: 10x Linka/Aktivita, 1x Napájení
PoE napájení: Port 1 to Port 8 support standard IEEE802.3at/af power( maximum power for each port is 30W),PoE power type is end-span(1245+, 3678- line pair)
Napájecí adaptér: DC 51V/1.25A
Spotřeba: 5 W (bez PoE napájení), 63 W (s připojenými PoE zařízeními max. 58W)
Rozměry: 177,5mm x 104mm x 26mm(L
•W
•H)
Celkem max. napájení PoE: 58W
Pracovní teplota: -10oC ~ 45oC
Vlhkost: 10%-90%RH (nekondenzující)
Certifikace: CE, RoHS a další
Popis produktu
Tenda TEF1110P-8-63W přepíná data pomocí 10ti portů RJ45, 8 portů 10/100 Mb/s podporuje PoE802.3af/at + 2 porty 10/100 Mb/s pro Uplink. Switch má ochranu proti přepětí 6kV. Podpora přepojování uzlů v módu Store-and-Forward. Full-duplex kontrola toku 802.3x, half-duplex kontrola toku v režimu Back-Pressure. Dva Uplink porty je možné využít na připojení switche do sítě a druhý na připojení dalšího zařízení bez PoE, např. NVR a další.
TEF1110P-8-63W je vhodná jak do menších a středních firem, tak i do domácností.
Přepínač Default / Extend mode
Tenda TEF1110P-8-63W obsahuje přepínač pro výběr ze dvou režimů: Default mode / Extend mode.
Možnosti napájení PoE - Power over Ethernet
Napájení portů pomocí PoE 802.3af (15,4W) a 802.3at (30W). Max. celkem 63 Wattů na 4 PoE porty, příklad využití:
- 4 porty, každý 15,4 W(PoE 802.3af)
- 2 porty, každý 30 W(PoE 802.3at)
- 1port 30W Venkovní IP kamera + 1 port 20W Access Point + 1 port 10W vnitřní IP kamera + 1 port 5W IP telefon
Vždy celkem max. 63 W
Obsah balení
1x Tenda TEF1110P-8-63W
1x Stručná instalační příručka (CZ, SK, PL, EN)
1x Napájecí adaptér (51V DC, 1250 mA)