Tenda TEF1109P-8-63W - Dílna a Hobby
Tenda TEF1109P-8-63W
Značka: Tenda
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: TEF1109P-8-63W
Tenda TEF1109P-8-63W je 9ti portový Fast Ethernet switch s napájením PoE af/at • 8 portů je napájeno pomocí PoE 802.3af/PoE802.3at (celkem 8 portů 63W) a devátý port Uplink • Fanless - bez ventilátorů • Ochrana proti přepětí 6000 V • Propustnost 1,8 Gb/s • Kovové provedení. •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Množství:
Dnes za speciální cenu a s dopravou zdarma
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
I pro střední firmy: Tenda TEF1109P-8-63W
Tenda TEF1009P-8-63W přepíná data pomocí 9ti portů RJ45 s přenosovou rychlostí 10/100 Mb/s s automatickou detekcí rychlosti. Jeden port slouží pro Uplink a 8 PoE portů podporuje PoE 802.3af a 802.3at. Ochrana proti přepětí 6kV. Podpora přepojování uzlů v módu Store-and-Forward. Full-duplex kontrola toku 802.3x, half-duplex kontrola toku v režimu Back-Pressure. Maximální propustnost 1,8 Gb/s. Balení obsahuje magnetické držáky. Switch je napájen externím zdrojem který je součástí balení.
Tenda TEF1109P-8-63W je vhodná jak do menších a středních firem, tak i do domácností.
Proč pořídit
  • 9ti portový Fast Ethernet switch s napájením PoE
  • přepínač pro výběr dvou režimů
  • dosah ke koncovému zařízení až na 250 m (v extend režimu)
Přepínač Default/Extend mode
Tenda TEF1109P-8-63W obsahuje přepínač pro výběr dvou režimů: Default mode / Extend mode.
Možnosti napájení PoE - Power over Ethernet
Napájení portů pomocí PoE 802.3af (15,4W) a 802.3at (30W). Max. celkem 58 Wattů na 8 PoE portů, příklad využití:
  • 8 portů, každý 7 W např. pro IP telefony
  • 6 portů PoE, každý 9,5 W (PoE 802.3af) např. pro Access Pointy + 2 porty bez PoE
  • 4 porty, každý 14,5 W(PoE 802.3af) + 4 porty bez PoE
  • 2 porty, každý 29 W(PoE 802.3at) + 6 portů bez PoE
  • Vždy celkem max. 58 W, a navíc jeden devátý port Uplink.
  • Napájení switche přes sítový adaptér
Obsah balení
  • 1x Tenda TEF1109P-8-63W
  • 4x Magnetický držák
  • 1x Stručná instalační příručka (CZ, SK, PL, EN)
  • 1x Napájecí adaptér (51V DC, 2500 mA)