| Produktový kód: | TEF1109P-8-63W |
Tenda TEF1109P-8-63W je 9ti portový Fast Ethernet switch s napájením PoE af/at • 8 portů je napájeno pomocí PoE 802.3af/PoE802.3at (celkem 8 portů 63W) a devátý port Uplink • Fanless - bez ventilátorů • Ochrana proti přepětí 6000 V • Propustnost 1,8 Gb/s • Kovové provedení. •
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Tenda TEF1009P-8-63W přepíná data pomocí 9ti portů RJ45 s přenosovou rychlostí 10/100 Mb/s s automatickou detekcí rychlosti. Jeden port slouží pro Uplink a 8 PoE portů podporuje PoE 802.3af a 802.3at. Ochrana proti přepětí 6kV. Podpora přepojování uzlů v módu Store-and-Forward. Full-duplex kontrola toku 802.3x, half-duplex kontrola toku v režimu Back-Pressure. Maximální propustnost 1,8 Gb/s. Balení obsahuje magnetické držáky. Switch je napájen externím zdrojem který je součástí balení.
Tenda TEF1109P-8-63W je vhodná jak do menších a středních firem, tak i do domácností.
Tenda TEF1109P-8-63W obsahuje přepínač pro výběr dvou režimů: Default mode / Extend mode.
Napájení portů pomocí PoE 802.3af (15,4W) a 802.3at (30W). Max. celkem 58 Wattů na 8 PoE portů, příklad využití:
| Funkce managementu | |
|---|---|
| Typ přepínače | Nespravované |
| Možnosti připojení | |
| Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45 | 9 |
| Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45 | Fast Ethernet (10/100) |
| Počítačová síť | |
| Síťové standardy | IEEE 802.3, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Podpora 10G | |
| Podpora VLAN | |
| Přenos dat | |
| Tabulka MAC adres | 4000 pol. |
| Kapacita přepínání | 1,8 Gbit/s |
| Vzhled | |
| Instalace do racku | |
| Barva | Černá |
| LED indikátory | Aktivita, Připojení, PoE, Výkon |
| Certifikace | 3C, FCC, CE, ROHS |
| Výkon | |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 50000 h |
| Příkon | |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Stejnosměrné vstupní napětí | 51 V |
| Vstupní proud | 1.25 A |
| Maximální spotřeba energie | 63 W |
| Ochrana proti přepětí | |
| Ochrana proti přepětí | 6 kV |
| Power over Ethernet (PoE) | |
|---|---|
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE) | |
| Počet portů Power over Ethernet plus (PoE+) | 8 |
| Výkon na port pro PoE (Power over Ethernet | 30 W |
| Celková zatížitelnost Power over Ethernet (PoE) | 58 W |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90% |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 177,5 mm |
| Hloubka | 104 mm |
| Výška | 26 mm |