Synology HAT5300-12T, 3.5” - 12TB - Mobilní telefony a tablety
CASHBACK
Záruka 5 let
Synology HAT5300-12T, 3.5” - 12TB
Značka: Synology
Dostupnost: skladem
Záruka: 5 let
Produktový kód: HAT5300-12T
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
3,5" SATA HDD HAT5300 FUNKCE - Podniková spolehlivost a odolnost: Pro náročná prostředí s nepřetržitým provozem, dimenzováno na MTTF 2,5 miliónu hodin a pracovní zátěže až 550 TB za rok - Technologie Persistent Write Cache: Minimalizuje pravděpodobnost poškození dat v případě náhlého výpadku napájení- Společně to jde lépe: Optimalizace firmwaru a systému DiskStation Manager (DSM) zlepšují výkon sekvenčního čtení na více klientech až o 23 %- Jednotná aktualizace: Aktualizace firmwaru probíhají automaticky společně s aktualizacemi systému DSM - snižuje se tak počet nutných relací údržby - Pro Synology, od Synology: Maximální spolehlivost systémů Synology je zaručena důkladným ověřováním a testováním po dobu až 300 000 hodin
TECHNICKÉ VLASTNOSTI Kapacita: 12 TB Rozměr: 3,5" Rozhraní: SATA 6 Gb/s Velikost sektoru: 512e Rychlost otáček: 7200 ot./min Rychlost rozhraní: 6,0 Gb/s, 3,0 Gb/s, 1,5 Gb/s Velikost vyrovnávací paměti: 256MiB Maximální dlouhodobá přenosová rychlost: 242 MiB/s Střední doba do poruchy: 2 500 000 hodin Hodnota pracovního úložiště: Celkem 550 TB přenesených za rok Záruka: 5 let Rozměry (V x Š x H): 26,1 mm x 101,85 mm x 147 mm Hmotnost: 720 g Certifikace: CE, RCM, BSMI, KC, EAC, UL, TUV, CSA, ICES, RoHS Napájecí napětí: 12 V (±10 %) / 5 V (+10/-7 %) Provozní teplota: 0°C až 60°C