Supermicro SuperChassis 813MFTQC-350CB2 - Televize, Video & Audio technika
Supermicro SuperChassis 813MFTQC-350CB2
Značka: Supermicro
Dostupnost: skladem
Produktový kód: CSE-813MFTQC-350CB2
Skříň Černá 350 W • Formát: Skříň • Model: Server • Barva: Černá • Napájecí zdroj: 350 W • Podporované pevné velikosti disků: 3.5" • Šířka: 437 mm • Hloubka: 503 mm • Výška: 43 mm • Šířka balení: 594 mm • Hloubka balení: 754 mm • Výška balení: 216 mm •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Skříň Černá 350 W
• Formát: Skříň
• Model: Server
• Barva: Černá
• Napájecí zdroj: 350 W
• Podporované pevné velikosti disků: 3.5"
• Šířka: 437 mm
• Hloubka: 503 mm
• Výška: 43 mm
• Šířka balení: 594 mm
• Hloubka balení: 754 mm
• Výška balení: 216 mm