Supermicro CSE-735D4-668B - Elektro a domácnost
Záruka 3 roky
Supermicro CSE-735D4-668B
Supermicro CSE-735D4-668B
Značka: Supermicro
Dostupnost: skladem
Záruka: 3 roky
Produktový kód: CSE-735D4-668B
počítačová skříň Midi Tower Černá 668 W • Formát: Midi Tower • Model: Server • Barva: Černá • Napájecí zdroj: 668 W • Vstupní střídavé napětí: 110 - 240 V • Frekvence vstupního střídavého napětí: 50/60 Hz • Podporované pevné velikosti disků: 3.5,5.25" • Šířka: 193 mm • Hloubka: 536 mm • Výška: 424 mm • Šířka balení: 543 mm • Hloubka balení: 642 mm • Výška balení: 304 mm •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
počítačová skříň Midi Tower Černá 668 W
• Formát: Midi Tower
• Model: Server
• Barva: Černá
• Napájecí zdroj: 668 W
• Vstupní střídavé napětí: 110 - 240 V
• Frekvence vstupního střídavého napětí: 50/60 Hz
• Podporované pevné velikosti disků: 3.5,5.25"
• Šířka: 193 mm
• Hloubka: 536 mm
• Výška: 424 mm
• Šířka balení: 543 mm
• Hloubka balení: 642 mm
• Výška balení: 304 mm