Supermicro CSE-732D4-668B - Mobilní telefony a tablety
Supermicro CSE-732D4-668B
Značka: Supermicro
Dostupnost: skladem
Produktový kód: CSE-732D4-668B
počítačová skříň Midi Tower Černá 668 W • Formát: Midi Tower • Model: PC • Barva: Černá • Napájecí zdroj: 668 W • Podporované průměry předních ventilátorů: 120 mm • Instalované zadní ventilátory: 1x 120 mm • Podporované průměry zadních ventilátorů: 120 mm • Podporované pevné velikosti disků: 3.5,5.25" • Šířka: 193 mm • Hloubka: 525 mm • Výška: 424 mm •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
počítačová skříň Midi Tower Černá 668 W
• Formát: Midi Tower
• Model: PC
• Barva: Černá
• Napájecí zdroj: 668 W
• Podporované průměry předních ventilátorů: 120 mm
• Instalované zadní ventilátory: 1x 120 mm
• Podporované průměry zadních ventilátorů: 120 mm
• Podporované pevné velikosti disků: 3.5,5.25"
• Šířka: 193 mm
• Hloubka: 525 mm
• Výška: 424 mm