StarTech.com USBDUPE115 - Péče o děti, zábava, hry a hračky
CASHBACK
StarTech.com USBDUPE115
StarTech.com USBDUPE115
Značka: StarTech.com
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: USBDUPE115
duplikátor médií a dat Duplikátor USB flash disků Černá 15 kopie • Typ produktu: Duplikátor USB flash disků • Počet souběžných kopií: 15 kopie • Rozhraní: USB 2.0 • Spotřeba elektrické energie: 150 W • Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V • Vstupní proud: 2.2 A • Rozměry (ŠxHxV): 160 x 345 x 35 mm • Hmotnost: 1,8 kg • Šířka balení: 250 mm • Hloubka balení: 430 mm • Výška balení: 115 mm • Délka vnějšího kartonu: 475 mm • Šířka balení: 450 mm • Výška balení: 275 mm •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
duplikátor médií a dat Duplikátor USB flash disků Černá 15 kopie
• Typ produktu: Duplikátor USB flash disků
• Počet souběžných kopií: 15 kopie
• Rozhraní: USB 2.0
• Spotřeba elektrické energie: 150 W
• Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V
• Vstupní proud: 2.2 A
• Rozměry (ŠxHxV): 160 x 345 x 35 mm
• Hmotnost: 1,8 kg
• Šířka balení: 250 mm
• Hloubka balení: 430 mm
• Výška balení: 115 mm
• Délka vnějšího kartonu: 475 mm
• Šířka balení: 450 mm
• Výška balení: 275 mm