StarTech.com 813874B21ST -
StarTech.com 813874B21ST
Značka: StarTech.com
Dostupnost: není skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 813874B21ST
síťový transceiver modul Měď 10000 Mbit/s SFP+ • Typ SFP vysílače: Měď • Maximální přenosová rychlost: 10000 Mbit/s • Rozhraní: SFP+ • Barva: Stříbrná • Základní materiál: Pozinkovaná ocel • Střední doba mezi poruchami (MTBF): 4598430 h • Spotřeba elektrické energie: 2,3 W • Certifikáty shody: RoHS • Certifikace: CE • FCC • Šířka: 13,4 mm • Hloubka: 69,8 mm • Výška: 13,8 mm •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
síťový transceiver modul Měď 10000 Mbit/s SFP+
• Typ SFP vysílače: Měď
• Maximální přenosová rychlost: 10000 Mbit/s
• Rozhraní: SFP+
• Barva: Stříbrná
• Základní materiál: Pozinkovaná ocel
• Střední doba mezi poruchami (MTBF): 4598430 h
• Spotřeba elektrické energie: 2,3 W
• Certifikáty shody: RoHS
• Certifikace: CE
• FCC
• Šířka: 13,4 mm
• Hloubka: 69,8 mm
• Výška: 13,8 mm