| Produktový kód: | XR85X95KAEP |
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Mini LED televizor Sony Bravia XR-85X95K nabízí dechberoucí obraz na 85" úhlopříčce v detailním 4K rozlišení. Unikátní procesor Cognitive Processor XR™ ve spojení s podsvícením Mini LED a unikátní technologií XR Backlight Master Drive zajišťuje dynamický kontrast, jaký tu ještě nebyl. Uvidíte neuvěřitelně tmavou černou a oslnivě jasná světla i nádherně přirozené střední tóny bez odrazů nebo artefaktů kolem jasných míst.
Cena CES® 2022 Innovation Awards pro kameru BRAVIA CAM
Cena CES® 2022 Innovation Awards za BRAVIA CORE
Všechna připojená zařízení můžete ovládat jedním chytrým dálkovým ovladačem.
Kovový stojan byl navržen tak, aby dokonale ladil jak s televizorem, tak s interiérem místnosti.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 2,16 m (85") |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Technologie displeje | LCD |
| Typ LED podsvícení | Direct-LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Zobrazovací formát | 1080p, 480p, 720p, 2160p, 576p |
| Podporované grafické rozlišení | 3840 x 2160, 4096 x 2160 |
| Nativní obnovovací frekvence | 100 Hz |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 215 cm |
| TV tuner | |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát analogového signálu | PAL I, SECAM B/G, SECAM D/K |
| Formát digitálního signálu | DVB-T2, DVB-S, DVB-C, DVB-S2, DVB-T |
| Počet tunerů | 3 tuner/tunerů |
| Chytrá televize | |
| Smart TV | |
| Internetová televize | |
| Poskytovaný operační systém | Android |
| Platforma pro distribuci aplikací | Google Play |
| Video aplikace | Google TV |
| Zvuk | |
| Počet reproduktorů | 6 |
| RMS výkon | 60 W |
| Audio dekodéry | DTS, Dolby Atmos |
| Režimy zvuku | Dolby Audio, Hudba, Standardní, Dialog |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi Direct | |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 4.2 |
| Profily Bluetooth | A2DP, HID, HOGP, AVRCP, SPP |
| Prohledávání | |
| Internetový prohlížeč | |
| Webové prohlížeče | Vewd |
| Podpora HID | |
| Vzhled | |
| Rolovatelný displej | |
| Barva | Stříbrná, Černá |
| Název barvy | Titanium Silver |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 400 x 400 mm |
| Nepřímé osvětlení | |
| Rok uvedení na trh | 2022 |
| Výkon | |
| Podpora HDR | |
| Funkce teletextu | |
| Funkce titulkování | |
| Kompresní formáty videa | ASF, AVC, MP4, MPEG1, MPEG2, VC-1, VP8, WEBM |
| Lokální stmívání | |
| Herní funkce | Automatický režim s nízkou latencí (ALLM), Variabilní obnovovací frekvence (VRR) |
| Upscale na 4K | |
| Nahrávání na USB | |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Počet HDMI portů | 4 |
| PC in (D-Sub) | |
| Audio Return Channel (ARC) | |
| HDCP | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Kompozitní video vstup | 1 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Počet RF portů | 1 |
| Common interface Plus (CI+) | |
| Consumer Electronics Control (CEC) | BRAVIA Sync |
| Funkce managementu | |
| Ovládání hlasem | |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | |
| On Screen Display (OSD) | |
| Časovač vypnutí | |
| Časovač zapnutí/vypnutí | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | E |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 129 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 211 kWh |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Režim úspory energie | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka (s podstavcem) | 1889 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 450 mm |
| Výška (s podstavcem) | 1097 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 54,7 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 1889 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 56 mm |
| Výška (bez stojánku) | 1086 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 53,2 kg |
| Šířka stojanu | 188,8 cm |
| Údaje o balení | |
| Počítačový podstavec | |
| Dodávané kabely | AC |
| Dálkový ovladač | |
| Šířka balení | 2004 mm |
| Hloubka balení | 226 mm |
| Výška balení | 1213 mm |