- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: Do obytného auta dostačující
Česká republika
| Značka: | Sony |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | XMN502.EUR |
Zesilovač pro autorádia; 2 kanálový; 2x 65W
2 519 Kč
včetně DPH 21%O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Výkon | |
|---|---|
| Počet kanálu zesilovače | 2 kanály/kanálů |
| Maximální výstupní výkon RMS | 500 W |
| Maximální výstupní výkon na kanál (2 Ohm) | 210 W |
| Maximální výstupní výkon na kanál (4 Ohm) | 150 W |
| Povrchová úprava konektoru | Zlato |
| Odstup signálu od šumu | 100 dB |
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 1,5 kg |
Pro: Do obytného auta dostačující
Prohlížíte si: Sony XM-N502 - zesilovač do auta
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.