- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Kvalita
Česká republika
| Značka: | Sony |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | WIXB400B.CE7 |
bezdrátová sluchátka s mikrofonem; model do uší ; Bluetooth
1 300 Kč
včetně DPH 21%O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Bezdrátová sluchátka do uší WI-XB400 s funkcí EXTRA BASS™
| Výkon | |
|---|---|
| Typ produktu | Sluchátka |
| Styl nošení | Šňůra kolem krku |
| Barva | Černá |
| Ovládání hlasitosti | knoflíky |
| Možnosti připojení | |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Konektor 3,5 mm | |
| Konektor 6,35 mm | |
| USB konektivita | |
| USB konektor | USB typu C |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Profily Bluetooth | A2DP,AVRCP,HFP,HSP |
| Frekvenční pásmo | 2.4 GHz |
| Dosah bezdrátového spojení | 10 m |
| Sluchátka | |
|---|---|
| Typ sluchátek | Do uší |
| Akustický systém | Zavřené |
| Frekvence sluchátek | 20 - 20000 Hz |
| Typ magnetu | Síran neodymitý |
| Ovladač jednotky | 1,2 cm |
| Typ ovladače | Dynamický |
| Baterie | |
| Výdrž baterie (max.) | 15 h |
| Akumulátor | |
| Doba nabíjení baterie | 3 h |
| Zdroj nabíjení | Baterie |
| Doba v pohotovostním režimu | 200 h |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 21 g |
| Obsah balení | |
| Množství | 1 |
| Další charakteristiky | |
| Konektor 2,5 mm | |
Kvalita
Pro: Jen plusy
Sluchátka dobře drží v uších, kvalitní zvuk. Jen chybí krabička ve výbavě.
Pro: Sluchátka dobře drží v uších, kvalitní zvuk.
Prohlížíte si: Sony WI-XB400, černá
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.