- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
skvělý zvuk příjemně se nosí, lépe než první generace nabíjení přes USB-C 3,5 jack
Pro:
Česká republika
| Značka: | Sony |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | WI1000XM2B.CE7 |
Moderní bezdrátová sluchátka s pohodlným provedením za krk • Vibrace vás upozorní na příchozí hovory • Reproduktory s vysokou citlivostí zvuku a frekvenčním rozsahem 3 - 40 000 Hz • Technologie DSEE HX • Snadné připojení Bluetooth pomocí technologie NFC jedním dotykem • Bezdrátový poslech – výdrž baterie 10 hodin • Vak na přenášení • Technologie LDAC • Mikrofon. •
7 179 Kč
včetně DPH 21%251 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Technologie pro potlačení okolního hluku v bezdrátových sluchátkách WI-1000XM2 s páskou na krk je dosud nejpokročilejší díky HD procesoru QN1 s technologií pro potlačení okolního hluku. Můžete se tedy úplně ponořit do své hudby.
Duální mikrofony – jeden zachycuje zvuk vpředu a druhý vzadu – na povrchu sluchátek zachytí více zvuků z okolí, ať už se jedná o hluk motorů letadla, městskou dopravu, nebo klábosení v kanceláři.
Při zachycení okolního zvuku se aktivuje HD procesor QN1 s technologií pro potlačení okolního hluku. Nejenže odstraňuje podstatně více hluku ve všech frekvencích, ale také má mnohem nižší spotřebu.
Naše technologie pro potlačení okolního hluku je stvořena k létání pomocí funkce optimalizace atmosférického tlaku. Vychutnejte si zábavu za letu s technologií pro potlačení okolního hluku určenou pro velkou nadmořskou výšku.
U systému hybridních reproduktorů HD je zvuk optimalizovaný na všech frekvencích. 9mm dynamický reproduktor, který je navržený speciálně pro model WI-1000XM2, poskytuje hluboké basy a čisté střední tóny, zatímco reproduktor s technologií Balanced Armature přináší jemné a přirozené vysoké tóny.
Velmi schopný HD procesor QN1 s technologií pro potlačení okolního hluku kombinuje digitální odstranění okolního hluku, 32bitové zpracování zvuku a digitální/analogový převodník se zesilovačem sluchátek. Výsledek? Úchvatně čistý zvuk.
Díky zvuku s vysokým rozlišením uslyšíte hudbu věrnou původnímu záměru autora. Technologie Digital Sound Enhancement Engine HX (DSEE HX™) při každodenním poslechu zvýší kvalitu zvuku komprimovaných digitálních hudebních souborů tak, že se bude blížit vysokému rozlišení.
Díky zkosenému tvaru sluchátka sedí hlouběji a pohodlněji v uších, pohodlně padnou a stabilně drží. Ani při chůzi se nestane, že by vám neočekávaně vypadla.
Sluchátka s lehkou páskou na krk vyrobenou z ohebného silikonu, která umožňují pohodlný poslech a snadno se vejdou do tašky či pouzdra.
Výdrž baterie na cestách vám nemusí dělat starosti. Když máte k dispozici až 10hodinovou výdrž, hudba prostě hraje dál a dál.
Pokud se vaše sluchátka vybíjejí, rychlé 10minutové nabití vám poskytne až 80 minut přehrávání.
Aplikace Sony | Headphones Connect nabízí funkci adaptivního nastavení zvuku, která automaticky zjistí vaši činnost – například cestování, chůzi nebo čekání – a přizpůsobí okolní zvuk vašim potřebám. Nastavení můžete také upravit podle vlastních preferencí.
Díky aplikaci Sony | Headphones Connect vám funkce ovládání okolního zvuku umožní nastavit hlasitost zvuku na pozadí a nabídne možnost slyšet pouze hlasy. Pomocí ekvalizéru zase můžete přizpůsobit úrovně zvuku podle hudby, kterou posloucháte.
Organizujte svůj den pomocí pokynů pro hlasového asistenta. Bavte se, spojte se s přáteli, poslouchejte zprávy, hudbu a oznámení, nastavujte si připomínky a mnohem víc.
Rozhovory probíhají hladce díky čistšímu zvuku hovorů. Tato handsfree sluchátka obsahují mikrofon vestavěný do kabelového dálkového ovládání a umožní vám přijímat hovory nebo hovořit na hlasového asistenta.
Základní funkce můžete ovládat pomocí kabelového dálkového ovládání: tlačítka pro zvyšování/snižování hlasitosti, přehrávání/hovor pro hudbu a telefonické hovory a tlačítko s možností přizpůsobení, kterému můžete přiřadit oblíbenou funkci.
Když už sluchátka nepotřebujete, zaklapněte je pomocí magnetů do sebe a úhledně je uložte, aniž by se zamotaly kabely.
Tato sluchátka jsou zkonstruována tak, aby se dala snadno složit a vzít kamkoli: lze je krásně vložit do špičkového pouzdra na přenášení, a to i s kabely a zásuvkovým adaptérem do letadla.
| Výkon | |
|---|---|
| Typ produktu | Sluchátka s mikrofonem |
| Styl nošení | Šňůra kolem krku |
| Doporučené použití | Volání a hudba |
| Typ sluchátek | Stereofonní |
| Barva | Černá |
| Ovládání hlasitosti | Tlačítko |
| Délka kabelu | 1 m |
| Možnosti připojení | |
| Technologie propojení | Kabelový a bezdrátový |
| Konektor 3,5 mm | |
| USB konektivita | |
| Bluetooth | |
| Profily Bluetooth | A2DP,AVRCP,HFP,HSP |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Frekvenční pásmo | 2.4 GHz |
| Dosah bezdrátového spojení | 10 m |
| Povrchová úprava konektoru | Zlato |
| Sluchátka | |
| Typ sluchátek | Do uší |
| Akustický systém | Zavřené |
| Frekvence sluchátek | 3 - 40000 Hz |
| Impedance | 50 ohm |
| Citlivost sluchátek | 99 dB |
| Typ magnetu | Síran neodymitý |
| Typ ovladače | Hybridní |
| Mikrofon | |
|---|---|
| Typ mikrofonu | Vestavěné |
| Potlačení šumu | |
| Baterie | |
| Bateriový provoz | |
| Typ baterie | Zabudovaná baterie |
| Výdrž baterie (max.) | 15 h |
| Akumulátor | |
| Doba hovoru | 13 h |
| Doba nabíjení baterie | 3,5 h |
| Doba v pohotovostním režimu | 100 h |
| Hudební přehrávač | |
| Podporované formáty zvukových souborů | AAC,SBC |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 58 g |
| Obsah balení | |
| Extra špuntová sluchátka | |
| Pouzdro na přenášení | |
| Dodávané kabely | USB |
| Další charakteristiky | |
| Konektor 2,5 mm | |
| NFC | |
skvělý zvuk příjemně se nosí, lépe než první generace nabíjení přes USB-C 3,5 jack
Pro:
Prohlížíte si: Sony WI-1000XM2, černá
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.