- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
kvalita,značka cena.
Česká republika
| Značka: | Sony |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | WHCH500B.CE7 |
SONY WH-CH500 jsou špičková sluchátka vybavená 30mm reproduktory s frekvenčním rozsahem 20 - 20 000 Hz; mikrofon; až 20 hodin provozu
1 008 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Bezdrátová sluchátka vyrobená pro snadný celodenní poslech. Díky poslechu jedním dotykem technologie NFC™ můžete jednoduše streamovat a delší výdrž baterie přináší až 20 hodin přehrávání. 30mm reproduktor nabízí dynamický zvuk z kompaktních jednotek. Pomocí vestavěného mikrofonu volejte v režimu handsfree nebo využijte hlasové ovládání.
| Výkon | |
|---|---|
| Typ produktu | Sluchátka s mikrofonem |
| Styl nošení | Přes hlavu |
| Doporučené použití | Kancelář / call centrum |
| Typ sluchátek | Stereofonní |
| Barva | Černá |
| Certifikace | CE |
| Možnosti připojení | |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Konektor 3,5 mm | |
| 2x 3,5 mm konektory | |
| USB konektivita | |
| USB konektor | Micro-USB |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 4.2 |
| Frekvenční pásmo | 2.4 GHz |
| Dosah bezdrátového spojení | 10 m |
| Sluchátka | |
| Typ sluchátek | Plně obklopující uši |
| Akustický systém | Zavřené |
| Frekvence sluchátek | 20 - 20000 Hz |
| Typ magnetu | Ferit |
| Ovladač jednotky | 3 cm |
| Typ ovladače | Dynamický |
| Mikrofon | |
|---|---|
| Frekvence mikrofonu | 50 - 8000 Hz |
| Typ směrového mikrofonu | Všesměrový |
| Baterie | |
| Typ baterie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Výdrž baterie (max.) | 20 h |
| Akumulátor | |
| Doba nabíjení baterie | 4,5 h |
| Napětí baterie | 3,7 V |
| Doba v pohotovostním režimu | 200 h |
| Systémové požadavky | |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 Home,Windows 10 Pro,Windows 7,Windows 8,Windows 8 Pro,Windows 8.1,Windows 8.1 Pro |
| Kompatibilní s Mac OS | |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite,Mac OS X 10.11 El Capitan,Mac OS X 10.12 Sierra,Mac OS X 10.13 High Sierra,Mac OS X 10.14 Mojave,Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 140 g |
| Obsah balení | |
| Dodávané kabely | Micro-USB |
| Další charakteristiky | |
| Konektor 2,5 mm | |
| Tlačítko zap/vyp | |
| NFC | |
kvalita,značka cena.
Žádná
Pro: Kvalita zvuku
Už žádné zamotane dráty
Poměr kvalita versus cena je více než optimální. Za necelých 1000,- Kč hodně "muziky" za rozumný peníz. Mohu jen doporučit. Dobře sedí na uších a netlačí (jistě můj subjektivní pocit). Reprodukce dle mého lajckého názoru dostačující, hlasitost i basy perfektní. Ostatní rozsahy naprosto optimální.
Pro: Perfektní zvuk. Pro běžné použití ideální.
Handsfree...
Sluchátka disponují velice kvalitní reprodukcí zvuku, mají hlasité a barevné basy, čisté výšky i středy, nešumí, nevypadává signál (testováno s telefonem Sony Xperia X Compact). Kvalita zvuku je opravdu prvotřídní, vzhledem k cenové hladině vynikající.
Pro: Kvalita a hlasitost reprodukce
Výdrž baterie
Notifikační dioda - malá, viditelná, praktická - je na straně, ne dole jako např. u Niceboy HIVE
Smysluplné a intuitivní rozvrstvení a funkčnost tlačítek
Bleskové spárování
1A
Lehké, otáčecí, hezký MATERIÁL....
Prohlížíte si: Sony WH-CH500, černá
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.