- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: Dostatečné pro ozvučení pokoje
Česká republika
| Značka: | Sony |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SRSXB21B.CE7 |
Výkonný reproduktor s řadou technologií a funkcí: zvuk EXTRA BASS s režimem živý zvuk; zvukové efekty s funkcí party Booster; zářivá světla
2 355 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Vložte reproduktor SRS-XB21 jen tak do tašky, sežeňte přátele a uspořádejte party kdekoli chcete. S funkcí EXTRA BASS™, zvukem živé hudby a světly máte vždy k dispozici takový malý hudební festival.
| Reproduktory | |
|---|---|
| Zvukové výstupní kanály | 2.0 kanály/kanálů |
| Počet reproduktorů | 1 |
| Počet mechanik | 2 |
| Průměr reproduktoru | 4,2 cm |
| Zvuk | |
| Frekvenční rozsah | 20 - 20000 Hz |
| Možnosti připojení | |
| Technologie propojení | Kabelový a bezdrátový |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 4.2 |
| Frekvenční rozsah | 2.4 |
| Profily Bluetooth | A2DP,AVRCP,HFP,HSP,SPP |
| Dosah bezdrátového připojení Bluetooth | 10 m |
| Konektor 3,5 mm | |
| USB konektivita | |
| Konektor USB | Micro-USB |
| Vstup AUX | |
| NFC | |
| Nabíjecí port USB | |
| Vzhled | |
| Typ produktu | Stereofonní přenosný reproduktor |
| Design výrobků | Soundbar |
| Barva | Černá |
| Ovládání hlasitosti | Digitální |
| Bezpečnostní spínač | |
| Vestavěný displej | |
| Ochranné funkce | Odolné vůči vodě |
| Osvětlovací LED | |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP67 |
| LED indikátory | |
| Výkon | |
|---|---|
| Doporučené použití | Univerzální |
| Režim hands-fee | |
| Příkon | |
| Typ zdroje | Baterie |
| Výdrž baterie (max.) | 12 h |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 193 mm |
| Hloubka | 65 mm |
| Výška | 72 mm |
| Hmotnost | 530 g |
| Obsah balení | |
| Dodávané kabely | Micro-USB |
| Stručný návod | |
| Záruční list | |
Pro: Dostatečné pro ozvučení pokoje
Pro: Dostatečné pro ozvučení pokoje
Pro: Vydrží dlouho nabitý
Pro: Vydrží dlouho nabitý
Naprosto skvělý zvuk a možnost ovládat repro pomocí aplikace včetně nastavení zvuku
Naprosto skvělý zvuk a možnost ovládat repro pomocí aplikace včetně nastavení zvuku
Prohlížíte si: Sony SRS-XB21, černá
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.