Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Sony |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SAZ9R.CEL |
reproduktory bezdrátové; Bluetooth 3.0; pro model HT-ZF9
18 099 Kč
včetně DPH 21%633 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Vychutnejte si prostorový zvuk díky bezdrátovému zadnímu reproduktoru pro model HT-ZF9.
| Reproduktory | |
|---|---|
| Zvukové výstupní kanály | 2.0 kanály/kanálů |
| Umístění reproduktorů | Stolní/regálový, K montáži na zeď |
| Umístění reprosoustavy | Zpět |
| Zvuk | |
| RMS výkon | 100 W |
| Výkon | |
| Barva | Černá |
| Doporučené použití | Jednotka sady reproduktorů |
| Podpora Multi-Room Streaming (MRS) | |
| Zesilovač | |
| Zesilovač | Vestavěný |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Příkon | |
| Spotřeba elektrické energie | 11 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 100 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Výška | 155 mm |
| Hmotnost | 1 kg |