Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Sony |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | NPFW50.CE |
1 900 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Baterie | |
|---|---|
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Kapacita baterie | 1020 mAh |
| Účel | Fotoaparát |
| Kompatibilita značky | Sony |
| Kompatibilní produkty | Sony α NEX-3, α NEX-5, α NEX-7 |
| Kapacita baterie | 7,3 Wh |
| Barva | Černá |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Šířka | 31,8 mm |
| Hloubka | 18,5 mm |
| Výška | 45 mm |
| Hmotnost | 42 g |
| Údaje o balení | |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |