- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Ideální pro domácí party.
Pro: Mobilní zařízení a dobrý zvuk.
Česká republika
| Značka: | Sony |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | MHCV81D.CEL |
Výkonný a kompaktní audiosystém se zvukovými efekty DJ a s řadou funkcí a technologií; jako jsou technologie DSEE; Mega Bass a funkcí Karaoke
18 828 Kč
včetně DPH 21%659 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Obklopte se párty atmosférou
| Vzhled | |
|---|---|
| Model | Tower |
| Barva | Černá |
| Přehrávač optických disků | |
| Kazetový přehrávač | |
| Počet optických disků | 1 disky |
| Typ vkládání disku | Podavač |
| Osvětlení | |
| Bezpečnostní spínač | |
| Multimédia | |
| Počet reproduktorů | 4 |
| Vestavěné reproduktory | |
| Průměr středového reproduktoru | 12 cm |
| Průměr středobasového reproduktoru | 30 cm |
| Průměr výškového reproduktoru | 5 cm |
| Audio dekodéry | Dolby Digital |
| Karaoke | |
| Technologie posílení basů | |
| Rádio | |
| Podporovaná pásma | FM |
| RDS tuner | |
| Typ tuneru | Digitální |
| Pásmo FM | 87,5 - 108 MHz |
| Přednastavené stanice | |
| Množství předvolených stanic | 20 |
| Obrazovka | |
| Podpora ID3 tagů | |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Bluetooth | |
| Možnosti připojení | |
| USB port | |
| Dokování Apple | |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | |
| Audio výstup (L, R) | 1 |
| Audio vstup (L, R) | 1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Kompozitní video výstup | 1 |
| NFC | |
| Výkon | |
|---|---|
| MP3 přehrávač | |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Podporovaná média | CD,CD-R,CD-RW,DVD,DVD+R,DVD+R DL,DVD+RW,DVD-R,DVD-RW |
| Podporované formáty zvukových souborů | MP3 |
| Média pro přehrávání | MPEG4,XVID |
| Záznam na | USB |
| Ergonomie | |
| Ekvalizér | |
| Časovač vypnutí | |
| Ovládání hlasitosti | Dotyk |
| Dálkové ovládání | |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj | AC |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 445 mm |
| Hloubka | 427 mm |
| Výška | 1060 mm |
| Hmotnost | 26,5 kg |
| Obsah balení | |
| Množství | 1 |
| Dálkový ovladač | |
| FM anténa | |
| Další charakteristiky | |
| Zbarvení | Monotónní |
| Profily Bluetooth | A2DP,AVRCP,SPP |
| Dětský zámek | |
| Držadlo | |
| Automatický pohotovostní režim | |
| Umístění osvětlení | Čelní, Vršek |
Ideální pro domácí party.
Pro: Mobilní zařízení a dobrý zvuk.
Ideální pro domácí party.
Pro: Mobilní zařízení a dobrý zvuk.
Doporučuji každému kdo má rád kvalitní poslech hudby.
Pro: Vynikající kvalita zvuku a výkon
Kvalitní zpracování
Ovládání a mobilita
Doporučuji každému kdo má rád kvalitní poslech hudby.
Pro: Vynikající kvalita zvuku a výkon
Kvalitní zpracování
Ovládání a mobilita
Pro: Jednoduché ovládání
Silné basy
Dálkový ovladač
Výkon
Pro: Jednoduché ovládání
Silné basy
Dálkový ovladač
Výkon
Prohlížíte si: Sony MHC-V81D
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.