- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
spárování s MT bez problémů, dosah dostatečný, zvuk neposoudím, používá dcera, ta je spokojená
Česká republika
| Značka: | Sony |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | MDRXB70BTB.CE7 |
Stylová bezdrátová sluchátka s připojením Bluetooth podporující technologii EXTRA BASS; 12 mm dynamický reproduktor ; s mikrofonem a ovládáním na příjem hovorů
1 500 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Výkon | |
|---|---|
| Typ produktu | Sluchátka s mikrofonem |
| Styl nošení | Do ucha, Šňůra kolem krku |
| Typ sluchátek | Stereofonní |
| Barva | Černá |
| Ovládání hlasitosti | Digitální |
| Možnosti připojení | |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Bluetooth | |
| Sluchátka | |
| Typ sluchátek | Do uší |
| Akustický systém | Zavřené |
| Frekvence sluchátek | 4 - 24000 Hz |
| Typ magnetu | Síran neodymitý |
| Ovladač jednotky | 1,2 cm |
| Typ ovladače | Dynamický |
| Baterie | |
|---|---|
| Akumulátor | |
| Doba hovoru | 9 h |
| Doba nabíjení baterie | 2,5 h |
| Zdroj nabíjení | USB |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 43 g |
| Další charakteristiky | |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
spárování s MT bez problémů, dosah dostatečný, zvuk neposoudím, používá dcera, ta je spokojená
Prohlížíte si: Sony MDR-XB70BT, černá
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.