- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Zatím je brzo za ostatní hodnocení
Česká republika
| Značka: | Sony |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | KD75XG8596BAEP |
Televize ANDROID SMART LED, 189cm, 4K Ultra HD, Motionflow XR 1000hz (100hz), 4K HDR, HDR10, HLG, Dolby Vision, Obrazový procesor X1 4K HDR, 4K X-Reality PRO, TRILUMINOS DISPLAY, Live Colour, Dynamické vylepšení kontrastu, 2x DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4x HDMI, 3x USB, CI+, DLNA.
49 666 Kč
včetně DPH 21%1738 Kč
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 190,5 cm (75") |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Technologie displeje | LED |
| Typ LED podsvícení | Edge-LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Zobrazovací formát | 480i,480p,576i,576p,720p,1080i,1080p,2160p |
| Podporované grafické rozlišení | 1280 x 720 (HD 720),1920 x 1080 (HD 1080),3840 x 2160,4096 x 2160 |
| Technologie pohybové interpolace | Motionflow XR 1000 Hz |
| Nativní obnovovací frekvence | 100 Hz |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 189,3 cm |
| Poměr maximální svítivosti | 83% |
| TV tuner | |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát analogového signálu | PAL,SECAM |
| Formát digitálního signálu | DVB-C,DVB-S,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2 |
| Chytrá televize | |
| Smart TV | |
| Internetová televize | |
| Poskytovaný operační systém | Android |
| Režim obrazu | Kino, Vlastní, Hry, Graphics, Foto, Standardní, Živý |
| Video aplikace | Amazon Prime Video,NetFlix,YouTube |
| Zvuk | |
| Počet reproduktorů | 4 |
| RMS výkon | 20 W |
| Audio dekodéry | DTS,Dolby Digital |
| Technologie dekódování audia | DTS Digital Surround,Dolby Digital Plus |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 4.2 |
| Profily Bluetooth | A2DP,AVRCP,HID,HOGP,SPP |
| Prohledávání | |
| Internetový prohlížeč | |
| Webové prohlížeče | Vewd |
| Vzhled | |
| Barva | Černá, Stříbrná |
| Bezpečnostní spínač | |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 400 x 300 mm |
| Neobsahuje těžké kovy | Hg (rtuť) |
| Výkon | |
| Podpora HDR | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Funkce teletextu | |
| Funkce titulkování | |
| Média pro přehrávání | 3GPP,ASF,AVC,AVCHD,AVI,HEVC,MOV,MP4,MPEG1,MPEG2,MPEG2-PS,MPEG2-TS,MPEG4,VC-1,VP8,VP9,WEBM,WMV,XAVC S,XVID |
| Podporované formáty zvukových souborů | AAC,AC4,ASF,FLAC,MP3,OGG,WAV,WMA |
| Podporované formáty obrázků | JPEG |
| Technologie zpracování obrazu | Sony Dynamic Contrast Enhancer,Sony Live Colour,Sony TRILUMINOS Display,Sony X-Reality PRO |
| Nahrávání na USB | |
| Možnosti připojení | |
| Počet HDMI portů | 4 |
| Audio Return Channel (ARC) | |
| HDCP | |
| DVI port | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 3 |
| Komponentní videovstup (YPbPr/YCbCr) | 1 |
| Kompozitní video vstup | 1 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Počet RF portů | 1 |
| Common interface Plus (CI+) | |
| Consumer Electronics Control (CEC) | BRAVIA Sync |
| Funkce managementu | |
|---|---|
| Ovládání hlasem | |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | |
| On Screen Display (OSD) | |
| Časovač vypnutí | |
| Časovač zapnutí/vypnutí | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti | A+ |
| Roční spotřeba energie | 219 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 158 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Maximální spotřeba energie | 275 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Režim úspory energie | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 1673 mm |
| Hloubka | 54 mm |
| Výška | 963 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 1673 mm |
| Hmotnost | 37,8 kg |
| Hloubka (s podstavcem) | 358 mm |
| Výška (s podstavcem) | 1031 mm |
| Hmotnost s podstavcem | 39,3 kg |
| Šířka stojanu | 123 cm |
| Údaje o balení | |
| Počítačový podstavec | |
| Dodávané kabely | AC |
| Inteligentní ovladač součástí balení | |
| Stručný návod | |
| Návod na použití | |
| Šířka balení | 1884 mm |
| Hloubka balení | 188 mm |
| Výška balení | 1083 mm |
| Hmotnost včetně balení | 52 kg |
| Typ balení | Krabice |
| Další charakteristiky | |
| Hybrid Log Gamma (HLG) | |
| Světelný senzor | |
| 3D kompatibilita | |
| Baterie | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Podpora jazyků | Více |
| Podpora Google aplikací | Google Play,Google Voice Search |
| App store | Google Play Store |
| Podporované systémy souborů | FAT16,FAT32,NTFS,exFAT |
| Uživatelská paměť | 16 GB |
Zatím je brzo za ostatní hodnocení
Prohlížíte si: Sony KD75XG8596BAEP SMART TV 4K UHD 189cm
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.