Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Sony |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | KD65XG8596BAEP |
Televize ANDROID SMART LED, 164cm, 4K Ultra HD, Motionflow XR 1000hz (100hz), 4K HDR, HDR10, HLG, Dolby Vision, Obrazový procesor X1 4K HDR, 4K X-Reality PRO, TRILUMINOS DISPLAY, Live Colour, Dynamické vylepšení kontrastu, 2x DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4x HDMI, 3x USB, CI+, DLNA
32 178 Kč
včetně DPH 21%1126 Kč
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 165,1 cm (65") |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Technologie displeje | LCD |
| Typ LED podsvícení | Edge-LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Podporované grafické rozlišení | 3840 x 2160 |
| Technologie pohybové interpolace | Motionflow XR 1000 Hz |
| Nativní obnovovací frekvence | 100 Hz |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 164 cm |
| TV tuner | |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát analogového signálu | NTSC 3.58,NTSC 4.43,PAL,SECAM |
| Formát digitálního signálu | DVB-C,DVB-S,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2 |
| Chytrá televize | |
| Smart TV | |
| Internetová televize | |
| Poskytovaný operační systém | Android |
| Časový posun | |
| Režim obrazu | Kino, Vlastní, Hry, Foto, Standardní |
| Zvuk | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 20 W |
| Zabudovaný subwoofer | |
| Audio dekodéry | Dolby Atmos,Dolby Digital |
| Technologie dekódování audia | DTS Digital Surround,Dolby Digital,Dolby Digital Plus |
| Režimy zvuku | Kino, Hudba, Speech, Sporty, Standardní |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 4.2 |
| Vzhled | |
| Barva | Černá |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 300 x 300 mm |
| Výkon | |
| Podpora HDR | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Kompresní formáty videa | H.265,HEVC |
| Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu | |
| Nahrávání na USB | |
| Možnosti připojení | |
| Počet HDMI portů | 4 |
| PC in (D-Sub) | |
| Audio Return Channel (ARC) | |
| HDCP | |
| DVI port | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 1 |
| Komponentní videovstup (YPbPr/YCbCr) | 1 |
| Audio výstup (L, R) | 1 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Common interface (CI) | |
| Common interface Plus (CI+) | |
| Počet slotů CardBus PCMCIA | 1 |
| Funkce managementu | |
|---|---|
| Ovládání hlasem | |
| Hlasový průvodce | |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | |
| Hotelový režim | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Roční spotřeba energie | 176 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 127 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 V |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 1450 mm |
| Hloubka | 52 mm |
| Výška | 836 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 1450 mm |
| Hmotnost | 25,3 kg |
| Hloubka (s podstavcem) | 316 mm |
| Výška (s podstavcem) | 899 mm |
| Hmotnost s podstavcem | 26,3 kg |
| Údaje o balení | |
| Počítačový podstavec | |
| Dálkový ovladač | |
| Typ dálkového ovladače | RMF-TX500E |
| Šířka balení | 1565 mm |
| Hloubka balení | 179 mm |
| Výška balení | 946 mm |
| Hmotnost včetně balení | 35 kg |
| Typ balení | Krabice |
| Další charakteristiky | |
| Hybrid Log Gamma (HLG) | |
| 3D kompatibilita | |
| Baterie | |
| Počet baterií | 2 |
| Vestavěné reproduktory | |
| App store | Google Play Store |
| Chytrá kalibrace | |
| Uživatelská paměť | 16 GB |