- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Špatný ovladač s pro mne nepotřebnými tlačítky.Nejdou přeprogramovat.Hrozny řazení kanálů.Stanby 20 W.Nejde pozastavit obraz.Manual málo podrobný.
Česká republika
| Značka: | Sony |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | KD-65XF9005 |
Televize LED s rozlišením 4K (3840 x 2160 px); Úhlopříčka 65"/164 cm; SMART TV s OS Android
36 808 Kč
včetně DPH 21%1288 Kč
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Televize ANDROID SMART LED, 164cm, 4K Ultra HD, X-Motion Clarity, HDR Premium, HDR10, HLG, 4K HDR PROCESSOR X1 EXTREME, 4K X-Reality PRO, Triluminos Displej, Direct LED, X-tended Dynamic Range PRO, 2x DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4x HDMI, 3x USB, CI+, DLNA, Bluetooth, WiFi, HBO GO, Miracast, HbbTV, USB HDD nahrávání, web prohlížeč, herní režim, dálkový ovladač pro hlasové ovládání, VESA, repro Bass Reflex 10W + 10W, A
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 165,1 cm (65") |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Technologie displeje | LED |
| Typ LED podsvícení | Direct-LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Nastavení formátu obrazovky | 4:3,16:9,Auto |
| Zobrazovací formát | 480i,480p,576i,576p,720i,720p,1080i,1080p,2160p |
| Podporované grafické rozlišení | 3840 x 2160 |
| Technologie pohybové interpolace | X-Motion Clarity |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 164 cm |
| Poměr maximální svítivosti | 76% |
| TV tuner | |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát analogového signálu | PAL,SECAM |
| Formát digitálního signálu | DVB-C,DVB-S,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2 |
| Chytrá televize | |
| Smart TV | |
| Internetová televize | |
| Poskytovaný operační systém | Android |
| Zrcadlení obrazovky | |
| Režim obrazu | Animace, Kino, Vlastní, Hry, Graphics, Foto, Sporty, Standardní, Živý |
| Zvuk | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 20 W |
| Audio dekodéry | DTS,Dolby Digital |
| Technologie dekódování audia | DTS Digital Surround,Dolby Digital,Dolby Digital Plus,Dolby Digital Pulse |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 4.1 |
| Profily Bluetooth | A2DP,AVRCP,HOGP,SPP |
| Miracast | |
| Prohledávání | |
| Internetový prohlížeč | |
| Vzhled | |
| Barva | Černá |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 300 x 300 mm |
| Základní materiál | Hliník |
| Výkon | |
| Podpora HDR | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Funkce teletextu | |
| Lokální stmívání | |
| Technologie zpracování obrazu | Sony Dynamic Contrast Enhancer,Sony TRILUMINOS Display,Sony X-Reality PRO,Sony X-tended Dynamic Range |
| Nahrávání na USB | |
| Možnosti připojení | |
| Počet HDMI portů | 4 |
| Audio Return Channel (ARC) | |
| HDCP | |
| DVI port | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 1 |
| Kompozitní video vstup | 1 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Počet RF portů | 1 |
| Common interface Plus (CI+) | |
| Funkce managementu | |
|---|---|
| Ovládání hlasem | |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | |
| On Screen Display (OSD) | |
| Jazyk nabídky OSD | BOS, Bulharština, CAT, Chorvatština, Čeština, Dánsky, Německý, Holandský, Angličtina, Španělština, Estonština, Finský, Francouzština, Řečtina, Hebrejština, Maďarština, Italština, KAZ, LAT, Litevština, MAC, Norský, Polský, Portugalština, Rumunský, Ruský, S |
| Časovač vypnutí | |
| Časovač zapnutí/vypnutí | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Roční spotřeba energie | 225 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 162 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Režim úspory energie | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 1447 mm |
| Hloubka | 69 mm |
| Výška | 829 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 1447 mm |
| Hmotnost | 24,5 kg |
| Hloubka (s podstavcem) | 297 mm |
| Výška (s podstavcem) | 898 mm |
| Hmotnost s podstavcem | 25,5 kg |
| Údaje o balení | |
| Počítačový podstavec | |
| Dodávané kabely | AC |
| Dálkový ovladač | |
| Stručný návod | |
| Šířka balení | 1553 mm |
| Hloubka balení | 191 mm |
| Výška balení | 955 mm |
| Hmotnost včetně balení | 33 kg |
| Typ balení | Krabice |
| Další charakteristiky | |
| Hybrid Log Gamma (HLG) | |
| Světelný senzor | |
| 3D kompatibilita | |
| Baterie | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Vylepšená správa kabelů | |
| Podpora Google aplikací | Google Play |
| Kapacita pevného disku | 16 GB |
Špatný ovladač s pro mne nepotřebnými tlačítky.Nejdou přeprogramovat.Hrozny řazení kanálů.Stanby 20 W.Nejde pozastavit obraz.Manual málo podrobný.
Pro: Kvalitní obraz
Dálkový ovladač,
Velmi kvalitní TV ve spojení s výprodejovou cenou a ještě k tomu s akcí dalších 11% dolů je to super koupě. Tato Sony je naše první TV této značky a rozhodně je pro nás výrazně lepší než TV jiných dvou korejských značek, které máme doma
Pro: Po uživatelském nastavení nádherný obraz
Velmi dobrý zvuk
Vše funguje tak, jak má
Věrné barvy
TV jsem pořídil hlavně kvůli hraní her ve 4k rozlišení a HDR na Playstationu 4 Pro a můžu potvrdit, že je to obrovský rozdíl oproti staré full HD TV. Platformu android tv jsem zvolil kvůli sledování TV Kuki bez nutnosti použití STB a v tomto směru jsem také velice spokojen. Pozorovací vzdálenost je v mém případě cca 3 metry, což mi přijde optimální pro velikost obrazovky 65".
Pro: vynikající kvalita obrazu ze všech zdrojů
věrné barvy už při výchozím nastavení z výroby
dostatečný jas i v hodně osvětlené místnosti
zobrazení černé je díky přímému (full array) podsvětlení a lokálnímu stmívání na velice dobré úrovni - téměř se blíží úrovni OLED panelů
kvalita zobrazení HDR zdrojů je opravdu špičková - podpora Dolby Vision (testováno ve videotéce Netflix)
obrovská nabídka aplikací v obchodě Google Play díky platformě android tv
mám předplacenou TV Kuki a pro android tv je dostupná aplikace, která s touto TV funguje perfektně, tím odpadá nutnost použití STB Arris, takže mi nyní stačí pouze ovladač k TV a obraz přes aplikaci Kuki pro android tv se mi jeví kvalitnější a zároveň je ovládání mnohem svižnější než přes STB Arris
Pro: Opravdu krásný obraz
televizi mám krátce, zatím OK. V balíku chyběly šrouby M5 na přišroubování stojanu.
Prohlížíte si: Sony KD-65XF9005 - 164cm LED TV
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.