- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
velmi dobrá kvalita obrazupodstavec trochu nestabilní
Česká republika
| Značka: | Sony |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | KD55XE7005BAEP |
Televize LED s rozlišením UHD (3840 x 2160 px); Úhlopříčka 55"/139 cm; SMART TV
23 833 Kč
včetně DPH 21%834 Kč
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Úhlopříčka 139 cm
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 139,7 cm (55") |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Technologie displeje | LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Frekvence pohybové interpolace | 200 Hz |
| Technologie pohybové interpolace | Motionflow XR |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 139 cm |
| TV tuner | |
| Formát digitálního signálu | DVB-C,DVB-S2,DVB-T2 |
| Chytrá televize | |
| Smart TV | |
| Zrcadlení obrazovky | |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | |
| Zvuk | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 20 W |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Wi-Fi Direct | |
| Miracast | |
| Internetový prohlížeč | |
| Webové prohlížeče | Opera |
| Vzhled | |
| Barva | Černá, Stříbrná |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 300 x 200 mm |
| Výkon | |
| Podpora HDR | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Funkce teletextu | |
| Teletext | 1000 str. |
| Dětský zámek | |
| Možnosti připojení | |
| Počet HDMI portů | 3 |
| PC in (D-Sub) | |
| Audio Return Channel (ARC) | |
| HDCP | |
| DVI port | |
| Počet portů USB 2.0 | 3 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Common interface Plus (CI+) | |
| Funkce managementu | |
|---|---|
| Elektronický programový průvodce (EPG) | |
| Základní hotelový režim | |
| Časovač vypnutí | |
| Časovač zapnutí/vypnutí | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti | A+ |
| Roční spotřeba energie | 124 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 85 W |
| Maximální spotřeba energie | 147 W |
| Technické detaily | |
| Výstup subwooferu | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 1238 mm |
| Hloubka | 58 mm |
| Výška | 722 mm |
| Hmotnost | 17,7 kg |
| Šířka (s podstavcem) | 1238 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 252 mm |
| Výška (s podstavcem) | 775 mm |
| Hmotnost s podstavcem | 18,6 kg |
| Údaje o balení | |
| Dálkový ovladač | |
| Šířka balení | 1330 mm |
| Hloubka balení | 168 mm |
| Výška balení | 824 mm |
| Hmotnost včetně balení | 26 kg |
| Další charakteristiky | |
| Hybrid Log Gamma (HLG) | |
| 3D kompatibilita | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Vylepšená správa kabelů | |
| Trojitý tuner | |
velmi dobrá kvalita obrazupodstavec trochu nestabilní
Pro: velmi kvalitní obraz
vyrobek doporucuji
Pro: kvalitni obraz,cisty zvuk
Prohlížíte si: Sony KD-55XE7005 - 139cm 4K UltraHD Smart LED TV
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.